Gasi se na leru Plin

Gasi se na leru Plin

Član
pozz raja..ovako imam problem sa bmw e34 525i plin u zadnji par poceo se gasiti na leru kad se zagrije,,dok je hladan radi lijepo..kad se ugasi onda nece da upali direktno na plin tj na "nuli" posto mi ne radi benzin prebacim na 2 i tad hoce upaliti...i kad se ohladi auto opet pali normalno na plin :) a ovo je se znalo nekad desavati jednom u mjesec dana a evo par dana ima konstanto ovako mi se ponasa sta bi moglo da bude ima li ko kakav savjet ??? :D
 
Član
Kako ti se auto ponaša u vožnji, kako vuče, dal ti smrdi plin na auspuh i kad si zadnji put mjenjo filter plina? :D
 
Član
Kako ti se auto ponaša u vožnji, kako vuče, dal ti smrdi plin na auspuh i kad si zadnji put mjenjo filter plina? :D
nekad vuce dobro nekad slabo :D al eto u voznji opet slusa al kad stanem na ler padnu obrtaji hoce da se ugasi i ako ne dodam gas ugasi se..a kad to pocne zezati smrdi onda plin..a sto se tice filtera nije nikako mijenjan jer kad sam ne davno trazio nisu imali na stanju jel sumljas na njeg ?? :D
 
Član
Može bit da je filter zapečljen, može takođe bit i do plina, ako ne vuče ravnomjerno kad ga stisneš, već osjetiš kao neke trzaje koji jedva da se osjete i čuje se po radu motora u vožnji, i zbog lošeg plina auto u leru trokće na malim obrtajima, hoće da se ugasi i smrdi plin, jer nije dobra smjesa plina tako da više plina prolazi kroz motor i ne sagori pa zato smrdi, u krajnjem slučaju (ne znam kolko je stara instalacija u autu) može bit da je vakat zamjenit membrane u isparivaču ili komplet isparivač :) a filter mjenjaj pod hitno, ne košta a može zezat :)
 
Član
Imaš filtera na TDizel pumpama većinu, a ako nema tu onda ima Plin Promet Edo u Čajdrašu, ja sam tu našao za svog.
 
Član
Mene je zajebavao plin isto, Novi Travnik - Turbe trošio 10 maraka. Ako ga upalim na plinu i slučajno mi se ugasi ma nema šanse da ćeš ga upalit, kad opet odstoji upali. Karburator mi puštao benzin pa sam konstantno vozio na plin, dok jedan dan nije sve stalo, instalacija sva bijela. Upute me kod Zdene u Večersku-Vitez, on mi je riješio karb i naštimao na benzin ja sam samo pustio i naštelovao plin. Sad izgleda ništa ne troši :D. A ima i Seno servis SAS u Travniku on se bavio plinom pa vidi. Prvo pokušaj s filterom, to možeš sam. Onda majstoru, ja sam mjesecima razbijao glavu šta je kako je, ne možeš ništa dok ne naletiš na pravog čovjeka i to je lutrija. Gdje god odeš niko neće da se bakće time.
 
i meni je isto tako se ponasao, uzmi ocisti filter od olovne prašine pa vidi da li ti je do njega ili do plina
 
prvo zavrni bocu u gepeku, onda imaju dvije cijevi za dovod i odvod njih skines, i probaj da skines sve komlet sa casicom i svime i na kompresor ako imas rastavi pa ispusi i zapamti kako je bilo da znas vratit
 
Član
Kad zavrneš ventil na boci ( ako ti je toroidna boca, ona umjesto rezervnog točka, samo skineš jednu žicu sa elektroventila) upali auto nek radi na plinu da potroši plin koji je u sistemu, kad se počne gasit ugasiš i tek onda odvrći i radi oko plina :)
 
Poslednja izmena:
Top