Gasi se na leru Pezo 405

Gasi se na leru Pezo 405

Član
Ovako imam jedno pitanje radi se o pezou 405 1.9 benzin 91 godiste auto se gasi na leru tj kad das gas i pustis on se ugasi ne uvjek i isto u voznju pri saltanju iz vece i manju samo se obrtaju pocnu spustat i ugasi se to je problem ako neko zna nesto o ovome bila bi velika pomoc :)
hvala unaprijed
 
Član
Jel mu se gasi kad naglo pusti gas? drugu se na alfi to desava pa smo malo trazili po netu na nekom forumu neko rece step motor.
 
Član
ado_d je napisao(la):
Jel mu se gasi kad naglo pusti gas? drugu se na alfi to desava pa smo malo trazili po netu na nekom forumu neko rece step motor.

svejedno kako god pustis ugasi se ali navodim da se to ne desava svaki put neko npr na neki 20 km ugasi se 5 puta nekad a nekad ni jednom :)
 
Član
ermin_tz je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Jel mu se gasi kad naglo pusti gas? drugu se na alfi to desava pa smo malo trazili po netu na nekom forumu neko rece step motor.

svejedno kako god pustis ugasi se ali navodim da se to ne desava svaki put neko npr na neki 20 km ugasi se 5 puta nekad a nekad ni jednom :)

Pa isto je i kod njega. Prvo smo mislili da je nes do plina ali ga u zadnje vrijeme voza na benzin i isto se desava. Proguglajte malo Jesu li i na pugu isti simptomi kad je je stepper motor neispravan.
 
Član
ado_d je napisao(la):
ermin_tz je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Jel mu se gasi kad naglo pusti gas? drugu se na alfi to desava pa smo malo trazili po netu na nekom forumu neko rece step motor.

svejedno kako god pustis ugasi se ali navodim da se to ne desava svaki put neko npr na neki 20 km ugasi se 5 puta nekad a nekad ni jednom :)

Pa isto je i kod njega. Prvo smo mislili da je nes do plina ali ga u zadnje vrijeme voza na benzin i isto se desava. Proguglajte malo Jesu li i na pugu isti simptomi kad je je stepper motor neispravan.
a mozes li mi malo objasnit sta je to :)))) nerazumijem bas o cemu se radi pozz i hvala
 
od koliko kw je taj motor? probaj malo onaj saraf odvrnuti na usisnoj grani, tj na samoj klapni od gasa, sa gornje strane, upali i slusaj i probavaj.
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
od koliko kw je taj motor? probaj malo onaj saraf odvrnuti na usisnoj grani, tj na samoj klapni od gasa, sa gornje strane, upali i slusaj i probavaj.

82 kw je motor moram pokusat i to ali msm da cu s tim samo dobit vece obrtaje na leru jesam li upravu ??
 
Član
drugu na kadetu isti simptomi bili i radilo se o tome da je na razvodnoj kapi kabal sto ide na svjecicu gubio kontakt, pa provjeri to sve ne kosta te nista...
 
Član
menso je napisao(la):
drugu na kadetu isti simptomi bili i radilo se o tome da je na razvodnoj kapi kabal sto ide na svjecicu gubio kontakt, pa provjeri to sve ne kosta te nista...

ok hvala vam puno :)) ako neko jos nesto ima bio bih zahvalan

izvinjavam se tek sad vidi da sam stavio temu u savjete mada msm da moze ostat i ovdje :)) ako nemoze zamolio bi admina da prebaci u kvarove hvala
 
da, povecat ce ti se i obrtaji u leru, ali na koliko sad radi? problem i jest kad pustis gas da previse opadnu obrtaji i ugasi se, samo malo bi trebalo povecat da nespada previse.
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
da, povecat ce ti se i obrtaji u leru, ali na koliko sad radi? problem i jest kad pustis gas da previse opadnu obrtaji i ugasi se, samo malo bi trebalo povecat da nespada previse.

trenutno radi na malo jace od 800
 
Član
Pokusaj ocistiti razvodnu kapu, mozda je povuklo malo vlage, meni je tako bilo u januaru, nije se gasilo, ali sam gubio svu snagu motora na 5 sekundi i onda pokusava pokusava doci do snage i onda drzi nekoliko km, a nekad nikako uopce, ali se vrati. Ocistio razvodnu pogotovo kada suu minusi bili pa se voza i uopce vise ne zeza
 
Top