GAŠENJE VOLKSWAGEN POLA U VOŽNJI

GAŠENJE VOLKSWAGEN POLA U VOŽNJI

Pozdrav!

Imam Polo 2000. godište, 1.4, 16V. problem je sljedeći:
Auto se u vožnji zna sam od sebe ugasit i tada volan blokira. Promijenio sam svjećice i kabele što mi je predloženo, ali ista stvar još uvijek. Imate li možda kakvu ideju?
 
Član
Prvo odi na diagnostiku. Nek ga skopca na racunar i nek izlista sve greske pa vidi sta ce reci racunar,sve mi se cini da ti je steker od tog pola ispod pepeljare :icon_smile: To ti je najbrze i najbolje nego nagadjati jer to moze biti xxx stvari jer su ta novija auta puna senzora i sondi...
I da ne zaboravim ako ti ne bude greski probaj resetovati klapnu gasa :icon_biggrin:
 
Član
jaran je isti problem imao isti motor samo sto je kod njega 2004 godina pojavilo mu se to nakon servisa u asi i ponovo otisao rekli mu da mu je bio zaprljan leptir gasa ili tako nesto uglavnom oko leptira gasa provjeri to i moja preporuka ne idi u asu ;)
 
hvala...izgleda da ću morati otići... mada mi je jedan rekao nešto kao dijafragma bubnja servo kočnica, štogod to bilo...
moguće da je gas...budem vidio...
 
Član
Odi u servis kao sto kazu meni se moj pug prije gasio padnu mu obrtaji i ugasi se al nikad mi nezablokira volan...Kad sam odveo rekli su mi da je leptir mislim da je i tebi ja sam problem rijesio ciscenjem leptira sve me doslo oko 40 km ;)
 
Top