GARRETT T3 TURBINA UMJESTO GARRETT K14 TURBINE?

GARRETT T3 TURBINA UMJESTO GARRETT K14 TURBINE?

Član
GreenDevil je napisao(la):
VWClub je napisao(la):
Zanima me samo znaci dali pase T3 umjesto ove K14 :)

pase, samo je razlika sto ces kod Garetta osjetit snagu na 2500rpm a kod K14 na 1600-1700rpm

Kaze majstor da ne pase ja bio donio tu T3 i on kaze ne pase to je od drugog motora a sve slici ovako kad se porede.
 
Član
Lija je napisao(la):
Jak ti majstor nema sta..

Za sto?
Jbg druze ne znam ja,ne razumem se oko toga ja sam nasao tu turbinu za 100 eura i donio mu ako ne pase dogovorio sam se da cu vratiti tom od koga sam kupio i to je to donio majstoru on kaze ne pase a ona moja stara Garrett zaribala :)
 
VWClub je napisao(la):
Lija je napisao(la):
Jak ti majstor nema sta..

Za sto?
Jbg druze ne znam ja,ne razumem se oko toga ja sam nasao tu turbinu za 100 eura i donio mu ako ne pase dogovorio sam se da cu vratiti tom od koga sam kupio i to je to donio majstoru on kaze ne pase a ona moja stara Garrett zaribala :)

moj ti je savjet da promijenis majstora :lol::lol::lol:

ja kad sam uzimo K14 od 1.9TD i htio stavljat na 1.6, govorili su da ne pase a samo je trebalo promijenit povrat ulja
 
Legend
drukciji je i usisni precnik turbine, tako da ti treba drugo usisno crijevo od filtera ovamo do turbine, na k14 je manje tako da ti nece odgovarat na taj t3

i da, kkk je proizvodjac k14ke nije garett

pozz ;)
 
.nOKe je napisao(la):
drukciji je i usisni precnik turbine, tako da ti treba drugo usisno crijevo od filtera ovamo do turbine, na k14 je manje tako da ti nece odgovarat na taj t3

i da, kkk je proizvodjac k14ke nije garett

pozz ;)

u njega je motor 51kw, obicni TD, kod njeg je Garett-ova turbina
 
Legend
pa svejedno, opet nije usisno crijevo
mislim, moze on stavit sire na k14, ali nece moci nikad stegnut da dihtuje 100% jer je puno veca razlika..
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
drukciji je i usisni precnik turbine, tako da ti treba drugo usisno crijevo od filtera ovamo do turbine, na k14 je manje tako da ti nece odgovarat na taj t3

i da, kkk je proizvodjac k14ke nije garett

pozz ;)

u njega je motor 51kw, obicni TD, kod njeg je Garett-ova turbina

Da upavo tako,uzeta je danas ista turbina 130 KM bas sam ju jeftino dobio kaze covjek na auto otpadu 150 je a dacu ti za 130 km i dobro je ocuvana samo ima malkice lufta kod onog ''vraga'' sto se okrece ali kaze on to nije nista strasno.
A jedan mi cijenio 200 KM od golfa 2 turbinu msm iste su al 200 KM je velika razlika na 130 jbg pa mi se isplatiolo ovu uzeti i jos mi je covjek obiljezio ako nesto ne bude radilo kako treba da mu vratim. E tako pozz;)
 
.nOKe je napisao(la):
pa svejedno, opet nije usisno crijevo
mislim, moze on stavit sire na k14, ali nece moci nikad stegnut da dihtuje 100% jer je puno veca razlika..

ma fazon je sto on nije znao koja je kod njega, ja sam mu predlago K14 a on je uzeo Garett za koju majstor kaze da ne pase a ustvari je ista ko kod njega
 
Legend
aaa, u tome je fazon
ma uzmes onu koja ti je prije bila, ako ne ganjas kakve performanse i to, najbolje ti je tako :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
aaa, u tome je fazon
ma uzmes onu koja ti je prije bila, ako ne ganjas kakve performanse i to, najbolje ti je tako :D

Da upravo tako,kupljena je K14 opet ona ista kao sto je i bila na njemu :icon_biggrin:
 
VWClub je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
aaa, u tome je fazon
ma uzmes onu koja ti je prije bila, ako ne ganjas kakve performanse i to, najbolje ti je tako :D

Da upravo tako,kupljena je K14 opet ona ista kao sto je i bila na njemu :icon_biggrin:

e ako tebe moze ko skontat za te turbine evo 1000 :lol::lol::lol::lol:
 
Top