Gallardo (500ks) vs BMW M5 e60 vs BMW M6 vs 997 Turbo.1

Gallardo (500ks) vs BMW M5 e60 vs BMW M6 vs 997 Turbo.1

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Jel ti lakše stavit brata u gepekt? :lol::lol:

Bez zayebancije, 4 vreće i tvoj sam;) Samo pazi da ne primjetim da mi auto struže po podu:D

Džaba, teži sam od tebe tačno 5 vreća cementa.:icon_evil:

Problem je što kod tebe ne mogu ni 2 u gepek, a o 5 da ne pričamo, to ni sa preklopljenim sjedištima neće da može, pa čak i bez sjedišta je teško.:D :lol:
 
Član
Ja kad natovarim kociju, ove duze kamione prelazim ihiiiiiii, otegne se pravo i umori, dok prebacim u manju, pa dok kao krene, pa ide, ide, ide, pa sljedeca brzina, uh do prve prikolice, tek na pola puta... pa jos ide i ide ide... a oci sirom otvorene i valjda nece naletit iz suprotnog neko sa +180km/h...

jos da klimu imam, pa tek bi onda bio ruski rulet... valjalo bi prvo gasit klimu, pa saltat, pa kreni, procedura bogte, a treba i "izvirit", da ne ide stagod...
ali osjeti se i na potrosnji, fino skoci...
 
Član
m5 i samo m5 sumnjam da je namjesteno al opet auto sa 5 sjedala sa svim luksuznim dodacima i parira gallardu:) e to je smijesno
 
Ma ljudi, o kakvim namještaljkama vi pričate, njima nije potreba to raditi, nisu balkanci koji samo žele izvuć korist iz nečega, ljudi se zabavljaju na j.ebeno dobar i skup način i to je to...

Imaju noviji videi gdje Gallardo LP odere M5 i to sa nenormalnom razlikom, a ne znam zašto je čudno ovo što M5 ide na pravcu jednako kao i Gallardo iz prve serije...
Opet ponavljam, leteći start je potpuno druga priča od utrke s mjesta, snaga im je ista, M5 ima drastično brži sekvencijalni mjenjač od ručnog u Gallardu i ima puno bolji koeficijent otpora zraka: 0.31 prema 0.36.
To jednostavno poništava Gallardovu prednost u masi od nekih 200kg, jer on stvara veliki potisak pri velikim brzinama...
 
Član
<object style="height: 344px; width: 425px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8AMIoQUCEvY"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/8AMIoQUCEvY" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>

Porschefan: Nemoj da se uzalud trudiš:D

Evo jedan video. Supercar vs evo
a nakon toga evo vs fiat stilo 1.6 karavan

Jako zanimljivo:icon_biggrin:
 
Član
0-100kmh 3.5s...citao sam nekad davno clanak o ovom MR-u..kad je tek napravljen..u onim novinama Auto(media group)bolje ubrzanje od Carrere GT i Zonde(tako su oni bar rekli)..:D:D:icon_smile:
ugl..auto je da se najezis!!!:cool:
 
Član
Prvi dio videa mi se svidja! :D Velika turbo rupa, potrosnja i servis svakih 8000 km, jednostavno preskupo! Ali ipak ima EVO MR Fucking Quick 320! :cool:
 
Top