G R I D (pomoc)

G R I D (pomoc)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E dosao je dan za G R I D ..
Igra instalirana , grafika full ali ..
Uvijek ima neko ali!: )

Posto ja imam tastaturu skoro mi je pa nemoguce upravljati na njoj .
E ako ja ne mogu upravljati ko moze?
Ne da se hvalim al zavisnik sam od simulacija voznji a do sad sam presao skoro svaku i taman kad naletim na savrsenu igricu shvatim da je upravljanje 0!

Ima li ko kakav savjet da se poboljsa upravljanje na tastaturi il moram kupovati volan!?

Ako je volan jedino rjesenje preporucite mi neki da nije skup a da ima sve tri komande kurplung : ) , kocnicu i gas!
TREBAM POMOC!: ) AJ VOZDRA RAJA!
 
Član
ljbitelj simualcije a nema volan :D
tako ti prave danas igre nedaju ti igrati tastaturom,
i umene je grafika na GRIDU ekstra ali nemogu igrati jer mi ne da windows duga priča
problem je što imam bežični internet i to je*e igru
dobar volan sa papučicama i ostalim doće oko 100 do 150 ja ne bih uzeo nikad ispod te cjene
najbolje odi u trgovinu pa vidi kako idu cjene pa pogledaj po internetu recenzije tog volana
sretno i pozz
 
Član
Evo jarane ja na tastauri G15 igram sve Grid i cak Richard Burns rally, a gdje tebi koci?
 
Član
Ma i meni je dobra tastatura al naglo mota.. sve trza.. I DA nije zbog grafike.. igra leti na kompu!
Ako znate koji su to volani od 100-150 km sa tri papcice molivm vas postujte njihove slike ..
HVALA : )
 
Član
ja igram svakodnevno igru kod jarana i meni upravljanje ne izgleda nimalo lose, cak je mozda i odlicno... mada se i nama kad smo tek instalirali ucinilo da je auto nemoguce kotrolisati... smanjili smo neke detalje i sad klizi ko podmazano... kod tebe ocigledno to nije problem, jer kako ti kazes da si ovisnik o simulacijama onda je mozda i bolje za tebe da kupis volan.

http://www.ue.ba/ (85KM, eto imas i sliku... mislim da ti ne treba nista bolje od ovoga) poz
 
Član
panajotis je napisao(la):
Ma i meni je dobra tastatura al naglo mota.. sve trza.. I DA nije zbog grafike.. igra leti na kompu!
Ako znate koji su to volani od 100-150 km sa tri papcice molivm vas postujte njihove slike ..
HVALA : )

pa naravno da naglo mota kada je igra arkadna vožnja a ne simulacija!!!
volan neće niša promjeniti jer nije do opreme već do igre.
al evo koji volan i nema s tri papučice bar ne kod nas :)
ove možeš kupiti u IMTEC kompjuter shopu.

1.Logitech Formula Vibration Feedback Wheel-- 85 km
2.Logitech Formula Force EX PC Wheel-- 140 km
3.Logitech MOMO Racing Force PC Wheel--179 km
4.Genius SpeedWheel 3 Vibration-- 63 km
 
Član
u bosni,koliko ja znam,imas samo logitechovu seiju s 3 papuce,al je ona oko 500KM,i u nje mjenjac ide i lijevo-desno,ne samo naprijed-nazad,i ima dosta tipkica,al je profi
imas po 100KM dobrih al sa 2 papucice,ja sam kupio prije 10-tak dana,nadji na netu
Genius Speed Wheel 3 MT
kupio u technomarketu,nesto preko 100KM
 
Član
Ja znam za g25 volan i to je zvjer.. al da to platim nisam izgorio po glavi.. izgleda da cu ipak kupiti neki sa 2 papucice.!
Hvala na slikama volana i nek mi neko preporuci neki koji ima i koji je isproban da valja ..
aj vozdra
 
Član
pa ev ovaj ko u mene
premocan
imas s desne strane mjenjac
i na zadnjoj strani volana imas 4 tike,mozes nastimat tiptronic
ev nasao sam i sliku
 
Član
Na analog mi tek poludi auto .. mozda je do igre ko zna nije original nego nesto zipovano sa neta..??
: )
 
Član
tako isto je i problem sa GT Legends...kupio mi burazer original (jer kopije nema, niko nije uspio probit zastitu) i ja instaliram...sve ok radi, ali tolko glupo bez volana, skoro nemoguce tastaturom igrat...a igrica je prerealna, ima sve one funkcije, voznju iz unutrasnjosti automobila...predobra, al nazalost, nemam volan, a ne daju mi se pare na njega....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top