(future project) golf 2 unknown hp

(future project) golf 2 unknown hp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo da napomenem tek sam novi clan,posto sam ovakvu temu imao na jednom pa su me ljudi popljuvali no sto ocekivati od frustriranih.

Znaci po pitanju oko ugradnje i toga nemam pojma.Novac nije problem ali sada imam za vas par pitanja.

Posto mi se nije dalo uzimati novi auto htio sam svog golfica malo srediti ali ono extremno...

Pa da pocnemo molim bez smjeha nemam pojma oko takvih stvari.

1.Posto je golf prednji pogon dali je moguce naknadno napraviti da bude 4x4
2.Posto za sada imam u planu ubaciti 1.8t motor 225ks,sto je sve potrebno kod pojacanja.
3.U koliko propadne 1,8t motor,od kojeg auta do nekih 300-350ks uzeti motor za ugradnju.
4.Posto vec vidim da ce biti za neke da je ovo samo san,posto pocinjem raditi plata 2600eura.Posao zavrsio sve tecaje za zavarivaca sigma,argon i elektro.
5.Sto je sve potrebno za ovaj moj mali projekt u buducnosti...
------------
Hvala
 
Član
unknown22 je napisao(la):
Prvo da napomenem tek sam novi clan,posto sam ovakvu temu imao na jednom pa su me ljudi popljuvali no sto ocekivati od frustriranih.

Znaci po pitanju oko ugradnje i toga nemam pojma.Novac nije problem ali sada imam za vas par pitanja.

Posto mi se nije dalo uzimati novi auto htio sam svog golfica malo srediti ali ono extremno...

Pa da pocnemo molim bez smjeha nemam pojma oko takvih stvari.

1.Posto je golf prednji pogon dali je moguce naknadno napraviti da bude 4x4
2.Posto za sada imam u planu ubaciti 1.8t motor 225ks,sto je sve potrebno kod pojacanja.
3.U koliko propadne 1,8t motor,od kojeg auta do nekih 300-350ks uzeti motor za ugradnju.
4.Posto vec vidim da ce biti za neke da je ovo samo san,posto pocinjem raditi plata 2600eura.Posao zavrsio sve tecaje za zavarivaca sigma,argon i elektro.
5.Sto je sve potrebno za ovaj moj mali projekt u buducnosti...
------------
Hvala

pa je to nebi mogo povjerovati i da si ugrado . sto se tice pogona na sva cetiri tocka to se moze napraviti kupis sebi Golf 2 Syncro. A motor od 350 KS je SAN :lol:
 
Član
pogledaj kod clana Honey njegovog golfa,njegov je onako extremniji,popricaj s njim,moze te uputit u to sto ti zelis da radis;);)
 
[/quote]

pa je to nebi mogo povjerovati i da si ugrado . sto se tice pogona na sva cetiri tocka to se moze napraviti kupis sebi Golf 2 Syncro. A motor od 350 KS je SAN :lol:
[/quote]

Mislis,xd novac mi nije u pitanju
http://www.youtube.com/watch?v=xVSzxuYnjE4 225ks a kasnije bio na 280 :icon_twisted:

Sto se motora tice nasao sam na audi forumu od s3.Ako naravno iskrsne nesto jaci onda cu vjerovatno uzet i jace.
Hvala svim znaci meni je bitno od svega ovog 4x4 dali je moguce ...

Poslao sam korisniku HONEY poruku pa cu vidjeti kao sto rekoh bitno je da me odmah kao na nekim forumima odmah popljuvati.Sta ce meni novi auto
 
Član
unknown22 je napisao(la):
1.Posto je golf prednji pogon dali je moguce naknadno napraviti da bude 4x4
2.Posto za sada imam u planu ubaciti 1.8t motor 225ks,sto je sve potrebno kod pojacanja.
3.U koliko propadne 1,8t motor,od kojeg auta do nekih 300-350ks uzeti motor za ugradnju.
4.Posto vec vidim da ce biti za neke da je ovo samo san,posto pocinjem raditi plata 2600eura.Posao zavrsio sve tecaje za zavarivaca sigma,argon i elektro.
5.Sto je sve potrebno za ovaj moj mali projekt u buducnosti...
------------
Hvala

1. Naravno da jeste, clan HONEY ima 4motion na svojoj duji
2. Uzmi od audija S3 turbaka 1.8 20v, sestobrzinski mjenjac, serijski pljuje vec oko 220 konja, to se da chipat i vec imas dobar auto za trke
3. Nijednog, ako su serijski motori tolike konjaze to je redovno da su osmaci, mislim na to na ovim podrucijima, bez tuninga takav cetverocilindras tanko da ces naci
4. Good 4 U
5. Garaza, limar, lakirer, mehanicar, volja, alat, pare i j*en elektricar ;)
 
Član
unknown22 je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=xVSzxuYnjE4 225ks a kasnije bio na 280 :icon_twisted:




SM chip tuning power :)

Ovo je mnogo vise snage od 225 ks,ja sam radio ovaj auto pa znam...

Ako imas pare dovezi nam auto da ti to uradimo,iz 1.8 turbo motora mozes i 450 ks da imas ako imas love...

Mi mozemo i sve da ti ugradimo i ustimamo,samo lovu skupi...

www.smchiptuning.com
 
Član
drug sve se to moze uraditi ,,ne znam sto je nekima cudno,,,sve se moze samo para treba i to bas puno ja bi radije razmislio o kupovini nekog sortiste nego sve to preradivo jer to je 'utapanje para u vodu';)
 
Član
ali kad kupis gotov auto mozda prodjes jeftiniji ali nemas unikat i takav auto kakav mozes kupiti ima na svakom cosku a kad napucas neki stariji auto i uradis sve kako treba onda mozes biti poseban i imati unikatan auto po pitanju snage.

Momak je rekao da pare nisu problem...i nije ni prvi ni zadnji koji ce se odluciti za unikatan auto prije nego neki obicni koji moze svako da kupi :cool:
 
Član
drug ovo ako uradis imas jedan veliki plus i max respect 90% ljudi ce reci koji ce mi k. dvica sta cu ulagat u nju i kupilo bi za te pare peticu XD a ovo vidi sa honyem i smchiptunig nadam se da ce uskoro krenuti ovaj projekat ;)
 
Član
zile je napisao(la):
drug ovo ako uradis imas jedan veliki plus i max respect 90% ljudi ce reci koji ce mi k. dvica sta cu ulagat u nju i kupilo bi za te pare peticu XD a ovo vidi sa honyem i smchiptunig nadam se da ce uskoro krenuti ovaj projekat ;)

i ja cekam projekt....
 
Legend
prije svega nadji tvornicki golf syncro ili g60, da imas kuda "provuc" taj 4x4 koji planiras..

ovo ostalo su ti manje vise sve objasnili ljudi
 
Član
sto se tice sad da ubacujes syncro u obicnog tesko.radije nadji sasiju od syncra il g60 pa podji od toga.znam da pare nisu problem al morat ces pilat pola auta radi kardana i mjenjanja zadnjeg kraja.tako jak motor neces nac (serijski),jedino cipovat npr.g60 na nekih 220ks.a od cega pocet:napisi sta imas u planu.a zelim ti sve najbolje u tom projektu
 
cedic je napisao(la):
sto se tice sad da ubacujes syncro u obicnog tesko.radije nadji sasiju od syncra il g60 pa podji od toga.znam da pare nisu problem al morat ces pilat pola auta radi kardana i mjenjanja zadnjeg kraja.tako jak motor neces nac (serijski),jedino cipovat npr.g60 na nekih 220ks.a od cega pocet:napisi sta imas u planu.a zelim ti sve najbolje u tom projektu

Ovako sto se syncro tice to cu vidjeti s majstorom ako nebudem mogao to jest ak se njemu nebude htjelo naci cu onda golfica.
Spreman sam 10.000 eura izdvojiti ali definitivno ide 1.8t....

http://www.turbo-kits.com/tt_turbo_kits.html

Turbo kit za povecanje na 400hp samo zbog toga ce doci ravnih 10000...

Do nedelje cu znati kad krecem van raditi tako da nazalost do 10 mjeseca nista necu raditi jer cu biti vani.


Uglavnom mnogo sam razmisljao i osobna stvar je ali eto reci cu vam samo da sam onaj tip koji nepati za nekim novijim autima tipa s3,rs6 i bla bla nevidim se u takvim autima.A posto neputujem na dulje relacije super ce mi doci.


Jedva i sam cekam,od slav.broda do djakova mi je s passatom 27 minuta trebalo 220kmh and more...
A koliko s golficem cemo da vidimo :icon_exclaim:




Sto se golfa trenutno tice u njemu je od golf 3 td motor.No posto imam brizne roditelje turbina samo kao ukras stoji posto je stari majstoru rekao sto slabije da bude,pa tako nemam ni bosh pumpu od 3 ali opet ide.Najvise volim ove cunere koji misle vidi krama i kad pokusaju obici oprze se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top