FULL LED ANGEL EYES

FULL LED ANGEL EYES

drug fino izgleda bas,,samo kao sto su ti vec rekli skini ovo sa farova,,uljepsace ti auto puno bgm,,a i ofarbaj karambolke u boju auta ljepsi ce biti duplo :)
 
Član
svaka cast,predobro izgleda
jos kad skines ove mrcilice sa farova,bice extra;)
i ovu masku malo bolje sredi,vidi se gdje si izrezao znak...pistolj s tecnom plastikom,popuni rupe,malo osmirglaj i prespricaj crnom,da izgleda kao original,kad si se vec odlucio za jeftiniju varijantu ;)
skini one lampice s brizgaljki na haubi,mislim da sam kod tebe vidio zelene
 
Član
hocu druze,a odavno sam ukinuo ono na haubi,jos kad sam neonke skinuo ima vec pola god.a danas cu kad dodzem kuci skinuti onaj visak od obrva:icon_smile:
 
Član
strujaze je napisao(la):
hocu druze,a odavno sam ukinuo ono na haubi,jos kad sam neonke skinuo ima vec pola god.a danas cu kad dodzem kuci skinuti onaj visak od obrva:icon_smile:

ima da procvjeta;) hoće li ići u pod?:D
 
Član
Super je ispalo:cool:

Samo mi reci jel mogu one da se malo skrate za koju sijalicu,posto ja njih ocu da ubacim u maglenke :icon_confused:
 
Član
ja nisam vidio golfaca u zadnje vrijeme nikako:icon_rolleyes:
a bas bih volio vidjet kako su legle led-ice:cool:
 
Član
vidio sam te danas oko podne, farovi lijepo izgledaju, ali onaj spojler nazad :icon_rolleyes:... u glavnom nije loše, samo ganjaj ;)
 
Član
A vidio sam te danas na mostu, bio si odmah iza, nesto sam kasnije tek skontao jer sam bio zabavljen oko moba... dobro farovi izgledaju i vide se extra :cool: Ali vidi neke druge stvari sto su recene, da nesto drugacije rijesis ;)
 
Član
drustvo hvala na pohvalama,znam da jos imam posla da me glava zaboli,al ne mogu stici od obaveza,poso-kuca-zena-djete-krecenje....ma ured sam frcio..al neka,polako,sad aBd imam u planu sredzivanje karambolki u boju auta,pa ce mo vidjeti kako ce ispasti...eh da mi je kesa pa da ga ofarbam cijelog...:icon_cry:

edoze je napisao(la):
ja nisam vidio golfaca u zadnje vrijeme nikako:icon_rolleyes:
a bas bih volio vidjet kako su legle led-ice:cool:

hajd navrati do mene na posao,radim na odmutu u rtv servisu
 
Član
koji servis:icon_confused:
nisam ja u tom dijelu pa nemam pojma sta ima
znam samo gdje se moze kafa popit :D
navratimo ja i drug vjerovatno:cool:
 
Top