FRIŽEVI PO AUTU

FRIŽEVI PO AUTU

Član
Pozdrav ekipa,

tražio sam po forumu vezano za friževe al nemogu ništa nać ...
pa da vas pitam ako ima iko slična iskustva

ženi i sestri su mi ključevima isfrižali auta :icon_mad: pa sam neznam ima li išta osim lakiranja da se to sredi
na više mista ima friževa pa bi to puno koštalo za lakirat,
gleda sam po televiziji flomastere za friževe pa me zanima jel to ili nešto drugo pomaže...
unaprid hvala

 
Član
to ti je obicno govno koje dobro platis i nista drugo. Ako je kljucevima grebano samo lakiranje ide a sve ostalo je samo mazanje ociju i gubitak novaca.
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
to ti je obicno go*no koje dobro platis i nista drugo. Ako je kljucevima grebano samo lakiranje ide a sve ostalo je samo mazanje ociju i gubitak novaca.

Slazem se prevara :icon_mad:
 
Član
Probaj noktom preći preko tih ogrebotina, ako zapinje, otišao je i lak i baza, ne može se popraviti, a da se ne primjeti. Ako su sitne, može se izvući poliranjem.
 
Početnik
Sad ce MTR da uleti i da dadne najbolje rjesenje a samo da i ja potvrdim da su te olovke neucinkovite i da nevaljaju.
 
Član
Nek ti naprave boju za to auto, uzmi cackalicu i sa njom to lagano ofarbaj. Kasnije ispolirat i bit ce extra. Pod extra mislim za manje para, a najbolje ti je ofarbat ako ih ima bas puno i ako su zavrli do lima
 
Član
Kvalitetan lakirer uradi prelaze spricom da ne moras kolpletne dijelove auta farbati samo znaci to sto je osteceno posle se ispolira komplet auto i bude super :cool: To ti je najbolje rjesenje ovo ostalo je bespotrebno gubljenje vremena i para a efekat nikad ne bude zadovoljavajuci !

Al gledaj da ne odes kakvom fus majstoru pa sa spricom jos gore zajebe i ne odradi prelaze kako treba, raspitaj se ko najbolje to radi u tvoj kraju pa otidji na dogovor sa majstorom ;)
 
Top