Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

s1ck je napisao(la):
nek je sa srecom, i "udari" neki projekt ono cisto da nije fabrika bas

vjeruj mi da nije potrebno jer auto je samo po sebi unikatno,idu posle nekad vece fele origigi integralke i to je to ;)
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

svaka cast, nemogu ni zamisliti kakav je osjecaj kad dobijes nesto ovako veliko u ruke, cekas toliko i dodje taj dan, otvori sto prije garazu sa slikama;);)
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

Puno predjenih kilometara i nijednog kvara zelim, i daj vise te slike postavljaj :cool::cool::cool::cool::cool:
 
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

neka te dobro sluzi. najljepsi vw ikad napravljen
 
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

sretno kolega,nek te dobro sluzi pa da ga abd zamijenis sa VW W12....

PS:ne otvaraj puno vrata da ti ne izlapi miris novog auta,hehehe
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

hocel te slike vise? koliko sam vidio da je sivi? jedino mi se boja ne svidja...
 
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

slike ce bit uskoro,sad hocu jos da uzivam u voznji a siva mu stvarno extra stoji,ali ipak o ukusima se ne raspravlja;)
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

čestitke :cool: meni je moj b7 stigao al bice jos neko vrijeme u autokući
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

sivi i bijeli mi se najvise svidio, siva mi je postala najdraza boja, kad sam vidio kako je fina za odrzavanje
uglavnom drug neka je sa srecom, puno predjenih kilometara, ostalo cemo komentarisat kad otvoris garazu:cool::cool:

George je napisao(la):
čestitke :cool: meni je moj b7 stigao al bice jos neko vrijeme u autokući

ti izgleda hoces da ja otvorim garazu za tebe, nemoj me prisiljavat svegati:icon_biggrin:
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (konacno dobiio Passata CC-a str.57)

ArminM je napisao(la):
sivi i bijeli mi se najvise svidio, siva mi je postala najdraza boja, kad sam vidio kako je fina za odrzavanje
uglavnom drug neka je sa srecom, puno predjenih kilometara, ostalo cemo komentarisat kad otvoris garazu:cool::cool:

George je napisao(la):
čestitke :cool: meni je moj b7 stigao al bice jos neko vrijeme u autokući

ti izgleda hoces da ja otvorim garazu za tebe, nemoj me prisiljavat svegati:icon_biggrin:



haha a nemam samo 2 slike sto sam ga stroknuo pred autokucom tako da tek kad bude preuzet jer cekam neke pare da legnu a auto me ceka
 
RE: Frenkijev Passarati - (moj penzionisani 3B)

trenutno umirovljenik ali nikako zaboravljen,normalno da se vise zabavljam sada sa CC-om,ali i 3B ce doc na red i nikada nece biti po strani :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)

malo se cistio passarati napadalo prasine po njemu kila jer se ne voza skoro pa nikako kako je u kucu dosla cc masinka,malo se i dizne procepile provozo se stari moj pasha i skljocnula koja slika ali samo unutrasnjosti :icon_smile:




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top