Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Frenkijev Passarati - (aktuelizacija)

cijenim sto je sve u milimetar precizno, decentno...
bez packe i bez greske ikakve...
samo tako nastavi svaka cast, jedan od najljepsih definitivno koje sam vidio...

jbte kao da si rak u horoskopu :DD
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (aktuelizacija)

O nije te bilo dugo, dobro da si ubacio nove slike, pajo je vrh, to vec znas...heheh ;) ;) ;)
 
RE: Frenkijev Passarati - (aktuelizacija)

Ja o ovom autu vise nemam rijeci ;) ostaje samo da pratim temu usput i da uzivam u slikama :cool:

Sve sto sam imao za reci je bilo podavno jer je gazda dostigao vrhunac sa sredjivanjem :icon_biggrin:

Jos jednom svaka cast :cool:
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (aktuelizacija)

Daj mi reci po kojoj logici imas bocne hrom lajsnice a naprijed i pozadi ne ? :/
 
RE: Frenkijev Passarati - (aktuelizacija)

M A R E X je napisao(la):
Daj mi reci po kojoj logici imas bocne hrom lajsnice a naprijed i pozadi ne ? :/

logika druze,tako sto imam retrovizore hromirane + uz falc od felgi mu dobro stoji,a zasto nemam naprijed i nazad,zato sto za 3b modele ne postoji tako nesto orginal vw,a od 3bg modela ne pashu,ove sa strana su od 3bg modela i one pashu i na 3b modele posto su vrata skroz ista,zbog toga su naprijed i nazad lajsne takodje nove i ofarbane u boji auta tako da isto nije lose leglo sve u svemu
;)
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (opet na bhtuning-forumu)

jbg. meni licno lose lezi...msl. da bibolje bilo kad bi skinuo ....nez. bar po meni uglavnom to je jedina zamjerka sve ostalo je NO COMENT ! ;) ;) ;)
 
RE: Frenkijev Passarati - (opet na bhtuning-forumu)

M A R E X je napisao(la):
jbg. meni licno lose lezi...msl. da bibolje bilo kad bi skinuo ....nez. bar po meni uglavnom to je jedina zamjerka sve ostalo je NO COMENT ! ;) ;) ;)

prikuplja se lova za CC mashinku :cool:
 
RE: Frenkijev Passarati - (opet na bhtuning-forumu)

hvala svima na lijepim komentarima,mozda i uradim jos koji detalj na 3B-u ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top