FranceArt - CITROEN C4

FranceArt - CITROEN C4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto je NOV nemoj nista znacajno da radis tj. nemoj da mu cackas trap motor itd.... ipak novo je novo .......
a stvarno prelep auto:cool::cool::cool:
 
Član
nemoj drug nista radit po pitanju ovjesa (spustanje i to)...felge ne mijenjaj, jer su ove predobre...amortizeri su njegovi najbolji, onu udobnost ne bih dao ni za sta...jer ako si htio tvrdo auto, onda si trebo uzet Golfa...
i kako to da je VTR...? zar nije VTR samo trovratni??
 
Ne VTR nije samo trovratni nego ima i normalno u proizvodnji i prodaji i peterovratni VTR C4, a VTS verzija je samo trovratni i nikakav drugi C4.
 
Početnik
presladak je... jedan od auta koji su i kod nas u uzem izboru... taman da te za par mjeseci pitamo o iskustvima... sretno!
 
auto je extra...odlican izbor
Interesuje me koliko te je izasao na cesti ako nije tajna :)
pozdrav i puno predjeni kilometara
 
Član
Niš nediraj na njemu,jer gubiš garanciju( čak iako ćeš xenon stavljati odi prvo pa pitaj u servis).
Sretno, po meni ta mu boja najblje stoji (sam dosta nezahvala za održavanje,imam ju ja na c5).
 
Nije tajna, zasto bi bila, izasao me 35000 sa nekim popustom prije nekih 8mjeseci (ne znam tacno koliki je popust bio) i u odnosu na osnovni VTR imam jos neke dodatne opreme (ESP, parking senzori, el. podizaci zadnjih stakala, el. preklopivi retrovizori prilikom zakljucavanja i otkljucavanja, samozatamnjujuci retroviziri i jos bruka nekih stvari...) pa je zato skuplji od ovog od 30000. Ima jos nekih razlika u unutrasnjosti ja mislim.
A nista mu necu dirati jos, ovakav mi je trenutno idealan, mozda gume da stavim za ljeta 215/45 17 umjesto ovih 205/50 17, ali ne znam jos. A boja je vala bas vraska...

35000 je bio samo auto i plus registracija i to je to.
Gdje se radi ono profesionalno tamnjenje stakala sa atestom da ne peglaju zandari oko toga? I kolko je to?
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nemoj drug nista radit po pitanju ovjesa (spustanje i to)...felge ne mijenjaj, jer su ove predobre...amortizeri su njegovi najbolji, onu udobnost ne bih dao ni za sta...jer ako si htio tvrdo auto, onda si trebo uzet Golfa...
i kako to da je VTR...? zar nije VTR samo trovratni??



Sta ti to faya imas protiv golfa?? Golf je takav kakav je jarane..a voza ga 50% gradjana BiH ako ne i vise,,,,

Kad jarane budes vozao i golfa javi se ...nemoj odma trebo si golfa...

cccc:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top