Fotografije za Video prezentaciju vozila clanova BHTuning.com foruma

Fotografije za Video prezentaciju vozila clanova BHTuning.com foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Ja bih iskreno vise volio da taj video traje ako treba i minut al "da valja" nego da se gledaju stock auta.. M5 je druga prica..

i ja to kazem, ali ima i stock auta koja su vrhunska i izgledom (dizajnom) i performansama...pa da se oni ne zaborave...ima i audija a4 b8, i svasta nesto tu;)

naravno ne treba stavljati auta koja su losijeg stanja, izgleda i sl.
znaci ako je golf 1 neka bar bude u top stanju potpuno restauriran... i tako...

da to bude jedan bas tunning i kontinuiran video, a ne auto za style pa onda neki krs i sl.;)

p.s. a onda neko moze i apsolutno sva auta odavde postaviti u drugi video tak da bi ova tema bila ok, tj. kad su ljudi vec postavili da se i napravi jedan video i s tim autima...
 
Član
edo 16v: Tko će ocjeniti koja su auta dobra za video a koja nisu? Klinac od 15 godina koji je autor ove teme sigurno nije kompetentna osoba za to (bez uvrede mahe). Ima i stock auta koja su mnogo bolja od nekih "tuniranih" primjeraka koji su po meni čisti antituning primjerci. Ovakvim pristupom će samo doći do svađe i prepucavanja.

Moj prijedlog je da se stave sva auta koju su postavljena u ovoj temi. Ima super stock primjeraka, odličnih tuning primjeraka a ima i biti će antituninga. Svi vlasnici slika su članovi ovog foruma te prema tome zaslužuju da se nađu u videu koji se zove: "Slike automobila članova bh tuning foruma."

Ako želiš zaduži ili zamoli nekoga da kasnije napravi video najboljih auta foruma. Oformi skupinu ljudi ili moderatora koji će odlučivati koja su auta za taj video...
 
ZELA GTI je napisao(la):
edo 16v: Tko će ocjeniti koja su auta dobra za video a koja nisu? Klinac od 15 godina koji je autor ove teme sigurno nije kompetentna osoba za to (bez uvrede mahe). Ima i stock auta koja su mnogo bolja od nekih "tuniranih" primjeraka koji su po meni čisti antituning primjerci. Ovakvim pristupom će samo doći do svađe i prepucavanja.

Moj prijedlog je da se stave sva auta koju su postavljena u ovoj temi. Ima super stock primjeraka, odličnih tuning primjeraka a ima i biti će antituninga. Svi vlasnici slika su članovi ovog foruma te prema tome zaslužuju da se nađu u videu koji se zove: "Slike automobila članova bh tuning foruma."

Ako želiš zaduži ili zamoli nekoga da kasnije napravi video najboljih auta foruma. Oformi skupinu ljudi ili moderatora koji će odlučivati koja su auta za taj video...

Imamo isto misljenje, ako je video prvenstveno planiran tako neka se onda uradi prvo Video prezentaciju vozila clanova BHTuning.com foruma Kasnije neka se uradi taj video s autima koji ce neko odrediti i koji stvarno spadaju u grupu auta
odličnih tuning primjeraka.
 
Član
Ja neznam dokle ce bit ovakvih ljudi, u naslovu ljepo pise citiram"Fotografije za Video prezentaciju vozila clanova BHTuning.com foruma" .,A ne "Fotografije za Video prezentaciju supervozila BHTuning.com foruma"
:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
pravimo video za clanove BHT... svi imaju pravo na sliku svog auta inace bi to bila diskriminacija...kome se ne svidja neka pravi video kakav on hoce....
 
Član
Ode ovo u off....aj nek svako stavi slike pa nek onaj koji pravi odabere od svakog po jednu i kraj price....A posebno se moze napraviti cleen look video i extrime video, cuning video:D i sl....
 
Administrator
ko je brisao postove ili nek obrise sve komentare a ostavi fotografije ili nek se ne igra
 
Član
Mene samo zanima ko ce gledati video koji traje godinu dana u kome se prikazuju neka obicna auta i poneko sredjeno? Svi ce poceti gledati i ugasiti video nakon minut. Zato treba filtrirati auta, napraviti nesto da valja ili podjeliti u neke grupe, mada ne vidim logiku da se pravi video sa fabrickim autima, bez obzira na naziv teme ili videa...
 
Član
Sina je napisao(la):
Mene samo zanima ko ce gledati video koji traje godinu dana u kome se prikazuju neka obicna auta i poneko sredjeno? Svi ce poceti gledati i ugasiti video nakon minut. Zato treba filtrirati auta, napraviti nesto da valja ili podjeliti u neke grupe, mada ne vidim logiku da se pravi video sa fabrickim autima, bez obzira na naziv teme ili videa...

niko te netjera da gledas:D
 
Administrator
ma pusti nek se igraju ako misle da je to zanimljivo :)
izadji na ulicu, pusti muziku i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top