Foto: ‘Audijem’ se zabio u ogradu na mostu

Foto: ‘Audijem’ se zabio u ogradu na mostu

Administrator
M.K.(20) iz Tuzle uslijed neprilagođene brzine izgubio kontrolu nad vozilom

Pričinjena je velika materijalna šteta, a prava je sreća što nije bilo teže povrijeđenih u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko 21 sat u Gornoj Tuzli. Do nesreće je došlo kada je dvadesetogodišnji M.K. iz Tuzle uslijed neprilagođene brzine izgubio kontrolu nad automobilom ‘audi’ i udario u zaštitnu metalnu ogradu na mostu.

Povrijeđeni vozač je prevezen u UKC Tuzla, gdje su ljekari konstatovali da je zadobio lakše tjelesne povrede. Uviđaj na mjestu događaja izvršili su službenici policije PS Istok.

saobracajna-nesreca-4.jpg

saobracajna-nesreca-3.jpg

saobracajna-nesreca-6.jpg

saobracajna-nesreca-5.jpg

saobracajna-nesreca-1.jpg

saobracajna-nesreca-2.jpg
 
Član
jbo te zivot jel moze ovako da se auto razvali aaaaaa:icon_eek: treba ga osuditi na 20 godina pa da vozi majku svoju ovako brzo:icon_mad:
 
Član
:cool:

Svaka mu čast kako ga je raskovao, prava umjetnost. Sreća njegova da je živ, sad će imati vremena i kaznu finu da plati i da se opameti.;)
 
ja sinoc nisam mogao vjerovat sta se sve radi na nasim cestama,ovdje izgleda policija ode u kafanu poslije 11,a onda budale zavladaju :icon_mad: :icon_mad:

joj da li sam ja policajac,bio bi poznatiji od svakog politicara :smajli05:
 

LSD

Član
ajd nek mi neko sad kaze i ubijedi me da ovo auto nije sastavljano(nekvalitetno)!
objasnjenje molim.:icon_evil:
 
Član
ja isto mislim da je ovaj audi već imao ovakvu totalku ...pa ga netko pravio

jer baš da se ovako razleti auto....pa da je od plastike ,nebi ovako se razletio
 
Top