* Fotke od 2000-te, do 2006. *

* Fotke od 2000-te, do 2006. *

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Daki slike su predobre uzivao sam dok sam gledao,imas super raju,cuj sa kafe na more:)Nego ova Fabia je extra,a koji je motor u Bravi bio prije nesrece....
Evo gledam onu nesrecu,kako je doslo do nje,bas sam se najezio
 
Legend
Nije Davoru nista bilo, nije se ni ogrebo. Isli su negdje oko 180km/h, i nisu mogli zakocit, a autobus nije usao u stanicu, nego samo nastavio dalje, cupo se ljevo desno kocio, i udari, najbolje kako je mogao, i kad udara, on zna udarit. Nikome nista nije bilo, mislim da ce uskoro i fabija biti popravljna, kako sam ja mogao vidjeti, samo je haubu navuko, karambolka pukla i farovi popucali, hmm airbag. TO sto sam ja uspio vidjeti.

Tja BMW, e pa djecko je mislio da ako je kupio bmw-a da je pokupio svu pamet svjeta, i kako to vec ide, znas ja vozim BMW, jarane, i tako divljo po gradu i duhno. Sad sjedi nepokretan, od struka dole.
 

JD.

Član
e jbg ajd dobro je nije je citavu skrsio ja reko nema nista od auta kad si napisao opalio u autobus posto znam kako on vozi :D
 
Legend
Pahh, nisam ja zagledao, zao mi bilo, nisam imo srca da idem i gledao sam prek ulice kola, i bila je poprilicno hmmm, ma neznam, zao mi auta, ali dobro je da nije niko stradao. Kocio je preko 100 metara.
 
Član
Znam da je stari thread...al da se nadovezem...eno njega opet voza, kod Chupe navodno ugradio kontrole, E34-orka opet, i redovno kroz crvena opet....
 
Legend
Ma neznam, ebay je sve kod njega, razbio ih je davno. Skupe su bile pravo, i velike od tocka do tocka.
 
Početnik
kakav je ovo UFO na ovoj slici :D

44272aut_0126.jpg
 
Legend
Ahahahahaahhahahahahahahahahahahahaha

Oj oplaka na sabahu :) oj boze cviki retard koji uma doslovno 50 kila i koji je visok 185-.. nesto, ufatio se da baci najveci kamen, sad pogledaj vidis daleko je kamen tamo negdje a izgleda poveliko, zamisli koliki je izbliza, vidis da se uvrno ko isijas :) ahahahha kreten :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top