Forum Nije Bio Aktivan 2-3 dana??

Forum Nije Bio Aktivan 2-3 dana??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je bilooo bolan ja dok nisam poludioo..:icon_confused:

Ja misliooo neko sjebao stranicu..Reko gotovo je nece biti bhtuninga:icon_sad:

A evo hvala Bogu ponovo je pocelo...Sad sam:icon_smile:
 
Član
Problem je bio u hosting provideru, naime, radjene su neke prepravke od strane tima dok glavni administrator (citaj ja) nije bio tu, pa ovi nisu bili upuceni da se tu nalazi i bhtuning, t.j. to su zanemarili. Da se slicne stvari nebi desavale ponovo, veceras ili u toku sljedece noci bhtuning ce biti premjesten na zaseban server koji ce samo on koristiti tako da se vise slicne stvari nebi desavale. Jos jednom primite moje izvinjenje.
 
Član
Koliko skontah prestao je raditi u subotu..

Dobro je sad je sve ok :cool::cool::cool:

Izvinjenje svim clanovima u ime BHTuning team-a ;)
 

LSD

Član
aaaa,tek sam sad vidio koliko sam ovisnik o forumu,dok nije radi a ja nesto pravi polomio sam 5 sarafa 19 samo sa kljucem bez poluge:icon_sad: ajd neka sad radi!!!:cool:
 
Početnik
LSD je napisao(la):
aaaa,tek sam sad vidio koliko sam ovisnik o forumu,dok nije radi a ja nesto pravi polomio sam 5 sarafa 19 samo sa kljucem bez poluge:icon_sad: ajd neka sad radi!!!:cool:

i ja sam se sj*o od dosade na poslu ako mi vjerujesh... bas fali forum jer dosta se vremena tu provede...
 
Član
skratili ste nam koju godinu zivota jos + sto sam maogao baciti racunar al dobro je da sad sve uredu:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
ja sam sj*o adapter za internet i malo lima od kucista kompjutera..kontam do njega..

j*iga sada...evo sad kupljen adapter,10 markica otislo hehe...

samo nek radi ..ja sam se ubio od dosade
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top