Ford S-max titanium S powershift

Ford S-max titanium S powershift

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
auuu ,strasno porodicno auto , svaka cast na izboru......premocno izgleda , a sto se funkcionalnosti tice ,.....pa vidi se !!

neka bude sa srecom druze , puno predjenih km , puno djece itd itd :cool::cool::lol::lol:
 
Legend
Ja sam ih se navozao pa ih dobro poznajem, predobri su, imaju pregrst snage, a u zadnje vrijeme jako su popularni, u Tuzli ih ima makar desetak, i naravno ima jedan drama napucan na gewindama zakucan do zemlje i 20" felgama od kolege Ervixa

Neka ti je sa srecom i sta god ti zatreba slobodno zovi ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Ja sam ih se navozao pa ih dobro poznajem, predobri su, imaju pregrst snage, a u zadnje vrijeme jako su popularni, u Tuzli ih ima makar desetak, i naravno ima jedan drama napucan na gewindama zakucan do zemlje i 20" felgama od kolege Ervixa

Neka ti je sa srecom i sta god ti zatreba slobodno zovi ;)

Vidio sam ga neki dan na Brčanskoj, bruka od auta....Skontao sam ga po nalji na zadnjoj šajbi, ima i zvuk dobar bgm
 
Član
daki je napisao(la):
Ja sam ih se navozao pa ih dobro poznajem, predobri su, imaju pregrst snage, a u zadnje vrijeme jako su popularni, u Tuzli ih ima makar desetak, i naravno ima jedan drama napucan na gewindama zakucan do zemlje i 20" felgama od kolege Ervixa

Neka ti je sa srecom i sta god ti zatreba slobodno zovi ;)

A to je ervixov, baš se pitam čiji je:icon_biggrin:
 
Član
svaka cast na izboru. bas je agresivan sav i mocno izgleda a pri tome i funkcionalan. uzivaaj i da predjes puno sigurnih kilometara s njim

izvinjavam se ivici na off-u, ako ima neko koju sliku tog ervixovog nek mi posalje u poruci bas me zanima kakav je (cudi me da ga nisam vidio do sad)
 
Član
Znaci odusevljen sam s ovim autom, bas sam na net otisao i potrazio sta sve imaju i kako izgledaju pa sam nasao jedan sve isto kao kod tebe cak i felne samo boja nije!!

To je fakticki TO : http://www.youtube.com/watch?v=xZJcRwn6PL0
Ako se ne varam, ako smeta video editovacemo ;););)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Znaci odusevljen sam s ovim autom, bas sam na net otisao i potrazio sta sve imaju i kako izgledaju pa sam nasao jedan sve isto kao kod tebe cak i felne samo boja nije!!

To je fakticki TO : http://www.youtube.com/watch?v=xZJcRwn6PL0
Ako se ne varam, ako smeta video editovacemo ;););)

jeste pajdo,to je taj,sad sve ovisi od opreme,ali mislim da je tu to negdje :D
vidjet ces ga na nekom skupu mislim,sto se tice videa,ne smeta nebrini ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top