Ford RS Turbo

Ford RS Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma nisam ja nista lose htio, samo nako kazem i ja da je pretjeran spojler...al po njegovom je ukusu sredjen ne po mom...
 
Član
Nije lose ali se ni meni ne svidja karambolka ali tvoj ukus i ja to postujem! A jesi li sta radio na motoru!?
 
Član
TDi Power je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
Na motoru je turbina možda još koji chip ali nije rešenje,
tražimo cosworth motor

Pa koliko imas chipova,a nesto nam nikako neces da kazes nesto konkretno o tom motoru...

ford je prije 10 dana tek ofarban trenutno ima 132 KS i obacuje se chip koji daje do 30% više snage ( firma iz Živinica ) ali trenuto tražimo Coworth motor , naletili smo na jednog u italiji slupanog neznamo još u kakvom je stanju motor ( 220 KS) . Nisam mogao ništa detaljno opisivati jer se na fordu još radi .
 
Član
koki+ je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
Na motoru je turbina možda još koji chip ali nije rešenje,
tražimo cosworth motor

Pa koliko imas chipova,a nesto nam nikako neces da kazes nesto konkretno o tom motoru...

ford je prije 10 dana tek ofarban trenutno ima 132 KS i obacuje se chip koji daje do 30% više snage ( firma iz Živinica ) ali trenuto tražimo Coworth motor , naletili smo na jednog u italiji slupanog neznamo još u kakvom je stanju motor ( 220 KS) . Nisam mogao ništa detaljno opisivati jer se na fordu još radi .
koja firma iz zivinica?jeli ac star (kod djuga)?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top