Ford Motor

Ford Motor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja ovako mjenjam sada motor u kolima prelazim na benzin, do sada sam vozao dizela 1,6 i imam dva motora da biram 1.3 55KW i 1.6 71 KW koji je bolji ako ko zna mislim koji je izdrzljiviji i laksi za odrzavati na ovom 1.6 ima elektronike pa ako moze kakav savjet pozz
 

LSD

Član
Melek je napisao(la):
Pozz raja ovako mjenjam sada motor u kolima prelazim na benzin, do sada sam vozao dizela 1,6 i imam dva motora da biram 1.3 55KW i 1.6 71 KW koji je bolji ako ko zna mislim koji je izdrzljiviji i laksi za odrzavati na ovom 1.6 ima elektronike pa ako moze kakav savjet pozz
[/quote
ma lako ti je to,uzmas taj xr2
 
Član
LSD je napisao(la):
Melek je napisao(la):
Pozz raja ovako mjenjam sada motor u kolima prelazim na benzin, do sada sam vozao dizela 1,6 i imam dva motora da biram 1.3 55KW i 1.6 71 KW koji je bolji ako ko zna mislim koji je izdrzljiviji i laksi za odrzavati na ovom 1.6 ima elektronike pa ako moze kakav savjet pozz
[/quote
ma lako ti je to,uzmas taj xr2

Himzo meraba ma ja ba samo ko ce da naspe u to hehe
 
Član
koliko je para taj 1.6 a 1.3 a ja da sam na tvom mjestu ja bi sebi ostavio taj 1.6 dizel jer je on vrlo ekonomican a i puno traje nije dzaba cigo reko moze bilo koje auto samo da je unutra fordov motor
 
Član
Murinho je napisao(la):
koliko je para taj 1.6 a 1.3 a ja da sam na tvom mjestu ja bi sebi ostavio taj 1.6 dizel jer je on vrlo ekonomican a i puno traje nije dzaba cigo reko moze bilo koje auto samo da je unutra fordov motor

Ma care nema snage ovo je drugi motor da mjenjam bio je prije 1.8 D 44kW jbg ipak benzin je benzin
 
Član
znam ja sam imao for fiestu 1.6 dizel trosi ko upaljac al je i isla a ja te pitah koliko je para taj 1.6 benzin
 
Član
Melek je napisao(la):
LSD je napisao(la):
Melek je napisao(la):
Pozz raja ovako mjenjam sada motor u kolima prelazim na benzin, do sada sam vozao dizela 1,6 i imam dva motora da biram 1.3 55KW i 1.6 71 KW koji je bolji ako ko zna mislim koji je izdrzljiviji i laksi za odrzavati na ovom 1.6 ima elektronike pa ako moze kakav savjet pozz
[/quote
ma lako ti je to,uzmas taj xr2

Himzo meraba ma ja ba samo ko ce da naspe u to hehe

ma nije benzin za tebe, nisi ga ni kupio a već kukaš:lol:

nego druže drži se tog dizela ;)

a što se tiče potrošnje između 1.3 i 1.6 motora mislim da je razlika minimalna ako je uopšte ima,
 
Član
Murinho je napisao(la):
znam ja sam imao for fiestu 1.6 dizel trosi ko upaljac al je i isla a ja te pitah koliko je para taj 1.6 benzin

Cijena 1.6 je 300 KM sa svim konpletan motor mjenjac i ostalo sto ide sa papirima jbg kod mene eskort nece da ide nema snage nikako a ne radi mi se ovaj motor
 
Član
moj himzo drzi se ti tog 1.6D

da li ti sipas u azdahu ko ja, pa sa 2 cenera 120 km (po gradu i 90 zna bit kapak) a ti sa tim svojim u sarajevo odes i vratis se za 20. heh.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top