Ford Mondeo (za sad :D)

Ford Mondeo (za sad :D)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

igo

Član
Pozdrav svima, ja sam Irhad (Ido, Igo) i iz Sarajeva sam. Trenutno nemam svoje auto, vozim porodicno. Upitanju je Ford Mondeo 2000 god., karavan, V6, 24V, 170KS, automatik, sa ugradjenim plinom.

Evo bas sam u procesu kupovine vlastitog auta, te odmah nakon ovog posta ide post u sekciju sa oglasima (sta bih volio kupiti).

Inace, impresioniran sam ovim forumom (vec neko vrijeme ga pasivno pratim), drago mi je sto se niko ni sa kim, ni na kojoj osnovi ne prepucava, svadja, nateze... MasaAllah! Nadam se da ce tako i ostati, ako Bog da.

Nemam ovdje finih slika Mondea (imam neke slikane po noci, ali ne vidi se nista osim haube :D) pa ih mozda stavim drugom prilikom. Ipak, iskreno se nadam da cu kupiti vlasito auto prije nego stavim slike Forda :) hihi.
 

igo

Član
Haha, sto ste brzi :D:D

Ma odlicno, odlicno, 14-ak litara po gradu, 10-12 na otvorenom. K'o malo veci dizel (u KMovima, mislim). Doduse, ovo su cifre kad normalniji clanovi moje porodice voze, za moju voznju dodati 2-5 litara :D.

Btw, bio sam izricito protiv ugradnje plina dok ga nismo ugradili. Sad i sam planiram kupiti benzinca i ugraditi plin :D. Eto samo da pomognem onima koji su neodlucni. Stvarno se izgubi malo na vuci, ali to je u normalnoj gradskoj voznji APSOLUTNO neprimjetno. Kad vam treba jos snage auto se sam prebaci na benzin, a imate mogucnost da to uradite i rucno. Jes' da se dobije i na tezini auta (zbog ugradnje plinske instalacije), ali ta zrtva definitivno vrijedi. Na kraju krajeva, izvadite veliku rezervnu gumu, a stavite onu malu tanku i izvadite pola alata iz gepeka i nadoknadili ste to sa tezinom :D.

Valjda ce slike biti ubrzo. Nadam se da imam i starih slika (sa alu felgama i sportskom maskom), jer sad su na njemu jos uvijek zimske gume, a masku smo zamijenili normalnom prije jedno mjesec dana jer je polomljena :(. I grill je uklonjen :(
 

igo

Član
Anais je napisao(la):
dd.... kod mene je 3.0 V6 24v 230hp pa ne trosi 14 po gradu :S nes mi je to puno

Ma 14 plina, 12-ak litara benzina :D:D (po gradu). Btw, kod tebe je noviji model :).

@audi sc
Hvala, druze :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top