Ford mondeo mk3 problem s obrtajima

Ford mondeo mk3 problem s obrtajima

Član
Pozdrav.Novi sam na forumu pa sam objavio prvi put temu na pogresno mjesto.Naime vozim ford mondeo mk3 2.2 tdci 114kw 218 000 na satu medjutim pored toga sto je na zamjenu dosao set kvacila jer se druk lager cuje zadnja 4 mjeseca desava mi se da prilikom izmjene brzina ali ne izmedju svake obrtaji zastanu na 1500 i polako padaju do 1000 i nakon sto ponovo stisnem kvacilo oni se tek tada vrate u normaluu na nekig 900.da li to veze ima sa kvacilom da mozda ne odvoji skroz jer u zadnje vrijeme je malo kruca rucica mjenjaca malo teze ide u brzine nego prije.
Ps. TO SE NE DESAVA KADA STOJIM U MJESTU I STISNEM GAS.OBrtaji se tada normalno vracaju.Samo je slucaj kada se auto krece i kad se krecem u leru nakon stoskanja gasa i tad zastaju.jedino kad stojim u mjestu i dajem gas tad se normalno vracaju uvijek.
 
Član
to je tako normalno,... kod mene je isto, i tek kad skroz stanes spadne na tih nekih 900 obrtaja. To ti je riješeno preo ECU-a da ti u vožnji nikada obrtaji ne spadnu tako nisko... ima svoj razlog
 
Član
to je tako normalno,... kod mene je isto, i tek kad skroz stanes spadne na tih nekih 900 obrtaja. To ti je riješeno preo ECU-a da ti u vožnji nikada obrtaji ne spadnu tako nisko... ima svoj razlog[/QUOTE


Hvala prijatelju cekao sam tvoj odgovor.. imao sam problem s setomkvacila pa mislio sam da je vezano s tim kvarom.juce stavljeno sve novo LUK .spajan je na dijagnostiku nema ni jedne jedine greske.hvala jos jednom
 
Top