Ford Mercury Cougar XR 2002 2.5cc V6 24v

Ford Mercury Cougar XR 2002 2.5cc V6 24v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2002 Mercury Cougar Performance

2,497 cc 2.5 liters V 6 front engine with 9.7 compression ratio, double overhead cam, variable valve timing/camshaft and four valves per cylinder 99L - Multi-point injection fuel system

Power: 127 kW , 170 HP SAE @ 6,250 rpm; 165 ft lb , 224 Nm @ 4,250 rpm

A eo i malo slika...

cougarxr2.jpg


cougarxr3.jpg


cougarxr4.jpg


cougarxr5.jpg


cougarxr6.jpg


cougarxr7.jpg


cougarxr8.jpg


cougarxr9.jpg


cougarxr11.jpg


cougarxr12.jpg
 
Član
@Simunovic Sladjan – boja je na slici ništa kakva je uživo, ameri su se lepo otvorili sa ovim modelom... boju su nazvali "XR Racing red"

@vladica85 – vuče ko nezdrav :p, a bez da radim rubove mogu da stanu 18“ ali veruj mi da nema potrebe... :) jedno je slika a kao što sam Slađanu već rekao za boju totalno druga priča uživo

@rale_cazin – koliko sam uspeo da pohvatam ti si radio sređivanje Ford Cougar-a EU tj. za evropsko tržište neko ’99 ili ’00 god. jel grešim? (koliko sam mogao da vidim po slikama koje si okačio...)

P.S. ako si voljan da pomogneš malo :) imam par pitanja za tebe… (koji lambo je išao... itd. itd.) obzirom da pored tebe, jednog momka iz Zrenjanina i mene ne znam da je iko drugi imao Cougar-a na ovim prostorima…
 
Super Moderator
a ljep je brate pravo nek je sa srecom i malo je preso vidim ;)a isto tako i ocuvan dobro ;)
nego snimi nam brate kako ide vidim ima 8000/ na tacho do kolko moze vrtit ? :D
 
Legend
U buduce svaka tema koja se ne postavi kako to spada, automatski ide na delete. Imate uputstvo kako se to radi ;)
 
Član
@daki – video sam da postoji mogućnost postavke linkova u editor-u pa reko svejedno... u svakom slučaju primio znanju i znam za ubuduće ;)

@allroad –snimiću prvom prilikom :icon_biggrin: a od 2800-3000 rpm kreće žurka (ipak je atmosferac) na 3300-3400 rpm mu se otvaraju dodatna grla :icon_biggrin: na 4250 rpm mu je maximalni obrtni momenat od 224 Nm, a max snagu od 170 hp daje na 6250 rpm... i ide do 7400 rpm na koliko mu je „fuel cut off“ tj. ograničenje postavljeno u samom ecu-u radi zaštite motora (može da se moduje da ide na 7800 rpm, ali iskreno nemam potrebe).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top