Ford Kuga 2.0 TDCi Trend: Šećer dolazi na kraju

Ford Kuga 2.0 TDCi Trend: Šećer dolazi na kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
olensoner je napisao(la):
daki je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
iskreno meni ova Kuga i nije bas nesto... ali ko voli nek' izvoli;)

Sta bi zadvoljilo tvoje zelje ? :123:

odmah daki napada:D,da ne mislis da imam nesto protiv forda, vec inace ne volim ovaj segment vozila... compact i mini SUV-ovi nisu za mene;)

Ruzan ti komentar, ja sam pitao neutralno, ako primjetis vidices da nikada ne komentarisem posebno bilo kojeg Forda, osim u jednoj raspravi gdje je bilo nebuloza da Focus - ov ovjes nevalja, no to nebitno.

Pitao sam cisto informativno, koje ti auto valja u klasi, i inace, samo bih volio osim sto stavite naziv auto cisto zato sto je to VW ili neki drugi brand, da cujem i komentar tipa kod Kuge je spram sljedeceg:

Ruzno ime
Ruzno izgleda
Mislim da je nekvalitetna jer sam je vozio i u poredjenju sa Tiguanom kojeg sam vozio Kuga je plastik fantastik
Mislim da je skupa
Mislim da nema dovoljno dobar motor
Neudobna je spram VW-a jer sam vozio I toyotu i VW i Kugu pa znam.

Mislim cisto onako da zamjenimo komentare tipa ma VW je bolji, ipak je to VW.

Ili meni je bolja Toyota jer ljepo izgleda (ko da ste curice kakve :D)

Sto se tice CX7, to ti je veca klasa vozila po dimenzijama a i cjenovno obzirom da je doskora najeftinija bila 65.000,00 KM
Usput Mazdu CX7 pogoni 2.3 DISI Turbo motor Benzinac naravno identican onome kod Mazde MPS i razvija 260 KS, sto upucuje da to auto nije namjenjeno za svakoga, barem ne u BiH. No kao sto kolega Boki kaze u prodaju dlazi i CD motor 2.2 koji se vec ugradzuje u M6.

:123:
 
Ma mogu plakati,kuga je najljepsa i najatraktivnija u klasi,tiguan isto golf povecani,nista specojalno,
mrtva klasika ko i sve kod vau vea...Po meni Kuga No.1 u klasi...:cool:
 
Super Moderator
ma znam gledali smo CX-7 da si dovucemo iz USA da jeftinije prodjemo al kad smo culi kolko trosi... neka :cool:


toyota rav 4 je vise zensko auto i nema ovako ljepe plastike ko kuga :cool:
 
Legend
duleprof je napisao(la):
Ovdje je q5 najbolji ali ni ova kuga nije losa, svidja mi se :icon_biggrin:

Q 5 nije ta klasa auta, veci je dsta od kuge Q5 ti dodje u klasu auta sa volvom XC 60 opel antarom, i slicnim autima.

Tako da ni ta nepije vode :123:
 
Član
Cekamo q3:D
Evo dimenzije
Q5:
dužina:4.63m
širina:1.88 m
visina:1.65m

Kuga:
dužina:4,44m
širina:1,84m
visina:1.67m

tu je negdje
 
Član
dule tu dimenzije ne igraju nikakvu ulogu, Q5 spada u premijum segment,sto znaci da su mu konkurenti X3 i GLK
 
Član
da,al ti imas premijum segment svagdje,nije samo tu gdjesi spomenuo,imas u kompaktnoj klasi A3,BMW1,Alfa 147 a ovo ti je premijum segment kompaktnih SUV-va sto sam bio naveo u proslom postu:cool:
 
Član
Po meni je i kuga u klasi sa q5, x3, jer ford nema drugog predstvnika.. .

A sve te klase ljudi izmisljaju jer prave svakakve modele covjek ne moze vise da se snadje. Svaki dan novi model (platforma ista)...
 
Član
Kuga u klasi q5? dobro ova je bila teska izvala :D on je u klasi kako su vec naveli tiguana,rav 4 ,q5 je izmislio auto za njega
 
Legend
Astra je napisao(la):
Kuga u klasi q5? dobro ova je bila teska izvala :D on je u klasi kako su vec naveli tiguana,rav 4 ,q5 je izmislio auto za njega

:lol:

steta sto neko neizmisli auto za tebe

:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top