Ford Ka - Titanium

Ford Ka - Titanium

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljubomorne duše mogu Fordu da puše ,, pravi fensi smensi autic,, coolira po gradu, za ženske oči ,,ovo je moje misljenje iako volim nesto sasvim drugo, sve stvar ukusa , a nova fiesta je dosta bolja :icon_twisted:
 
Legend
Pa ovo je na titanium opremu narucen individual paket, inace je plastika crne boje. Medjutim ovo auto je prodato i sluzice za promocije.

Tako da je cilj da bude upadljivo, i interesantno...
 
Član
turbo_pantercic je napisao(la):
ljubomorne duše mogu Fordu da puše ,, pravi fensi smensi autic,, coolira po gradu, za ženske oči ,,ovo je moje misljenje iako volim nesto sasvim drugo, sve stvar ukusa , a nova fiesta je dosta bolja :icon_twisted:

sramota :D
 
Član
Sto Rcat reče isto diga/digi/digo/(kako li vec)mon... unutra je prelijep,a saizvana ženski mada u gepek može stati jedna 15-ka a i netreba puno kabla od aku do gepeka...
 
Legend
Pa zar je potrebna prevelika ineligencija da se Ford Ka i FIAT 500 svrstaju u pretezno zenska auta :lol:

Sto se tice kombinacija boje kod ovog predstavljenog, to vec ulazimo u diskusiju ukusa.

Ali uzmeli se namjena u obzir ova kombinacija je idealna. ;)
 
Legend
duleprof je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Samir_GTi_16v je napisao(la):

potpis... a u odnosu na proslog, prelijep. bar se moze gledat u njega... :D
Potpis, ovaj sad kad vidim ne moram povracati samo mi dodje muka:D

Hehe izjave su Vam ... pravo ozbiljne, cuj povracat ... ok boje, kombinacija boja, to su ukusi, auto moze biti bilo koje boje, ali komentar na bilo koje auto da ti se povraca mi je djetinjast pravo ;)



Sa cime ga to poredite Vas dvojca pa su Vam takvi kriteriji?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top