Ford Focus

Ford Focus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa jel ikad slikan po dani da vidimo malo bez ovih lustera kako izgleda.
ovako mi se ne sviđa
prejaka svjetla
neorginalna boja neonki, svaki seljak danas sstavlja plavo svjetlo
ostalo može proći
 
Član
Dobar je on, samo se meni nikako ne svidja kad su neonke unutra.... ni onaj spojler nije bas nekako krojen za njega, ali eto on moze proci.... kad ce slike po danu pa da onda vidimo....
 
ebi ga!

da izvadi neonke,skine ugly spojler,prefarba lajsne i sve sto je od crne plastike na autu u boju auta i malo ga spusti bio bi super,ovako ebi ga nije po mom ukusu ni malo,ali felge su vec uuuu,ovake ja sebi ganjam,ali i da uganjam sad nemam para:)

eto!
 
Član
Ovakvo auto se po mom misljenju ne treba dotjerivat jer u svakom slucaju se ne moze dobit sportski look (zbog oblika), ovo je auto za gospodu da uziva.
P.S. Spojler totalno odudara..., za razliku od felgica koje su sasvim ok
 
Član
meni ovo ništa ni sa čim samo nabacani spojleri,neonke su katatrofa kad te vide marsovci mislili bi da si njihov :D
 
Član
u ovog desnog focusa pocinju brojevi na tablicama isto ko u mene u focusa...puno bolje izgleda po danu nego po noci...:icon_smile:
 
Početnik
Mi svi kukamo da su pare problem, a evo covjek ima pare i opet nista..mogao je mnogo manje uloziti a da dobije ljepsi auto, ali sad mu je lako, samo poskida sto je viska, ne treba vise nista dodati... po noci je uzasan, kad svane mnogo ljepse izgleda, jos spustanje i skidanje ovog... ovog vraga sa krova i dobar...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top