Ford Focus

Ford Focus

Nakon silnih problema sa snalaženjem oko nove šifre ( staru sam naravno zaboravio) , uspio sam da se vratim na forum...
A usput i da predstavim novog kućnog ljubimca:

Ford focus 1.6 TDCi
66 KW / 90 KS
Godina proizvodnje: 2009
Kilometraža : 112000

242yfs1.jpg

ra8e9e.jpg

wofoj.jpg

ejwyg5.jpg

313rhj8.jpg

...
 
Hvala momci... Drago mi je da sam ponovo sa vama...Za sada su planovi prvo sve provjeriti... odraditi veliki servis... Disk pločice... čiščenje kartera i sita od naslaga ulja... Popraviti sitnice na karoseriji... Juče su legle nove ljetne gume Continental ContiSport 5 u dimenziji 205/55 x 16... Kada sve što treba legne na svoje mjesto onda ću razmisliti o ostalom... Uostalom prvo moram prodati svog starog Focusa 1,8 TDCi pa onda vidjeti sve planove...
 
Član
dobar focus komsija.. vidim stari je na prodaju.. zapazio sam u prolazu da je nijansu tamnija boja na prednjim blatobranima, je li bila kucnuta naprijed ili je to prefararbano zbog parnica.. neka je sa srecom i puno predjenih kilometara
 
elmir je napisao(la):
dobar focus komsija.. vidim stari je na prodaju.. zapazio sam u prolazu da je nijansu tamnija boja na prednjim blatobranima, je li bila kucnuta naprijed ili je to prefararbano zbog parnica.. neka je sa srecom i puno predjenih kilometara

Nije ništa farbano... samo je hauba polirana na starom focusu pa možda u oku pravi razliku...
 
Top