Ford Focus

Ford Focus

Član
dzaba covjeku predlazete njemu ako se sta svidi kupit ce a kako vidim uzeo si jedne samo meni nesto crne bolje odgovaraju sa crvenom linijom okolo nek ko sta hoce prica da zatvara crna,albilo bi bas et pokusat cu ti i ja u PS nesto odraditi pa se uvjeri...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
dzaba covjeku predlazete njemu ako se sta svidi kupit ce a kako vidim uzeo si jedne samo meni nesto crne bolje odgovaraju sa crvenom linijom okolo nek ko sta hoce prica da zatvara crna,albilo bi bas et pokusat cu ti i ja u PS nesto odraditi pa se uvjeri...;)

hvala drug :) taman da vidimo kako stoje :)
najrealnije mi je 17" s obzirom da mi je to manji trosak ali vidjet cemo.
 
Član
djama je napisao(la):
soffa je napisao(la):
dzaba covjeku predlazete njemu ako se sta svidi kupit ce a kako vidim uzeo si jedne samo meni nesto crne bolje odgovaraju sa crvenom linijom okolo nek ko sta hoce prica da zatvara crna,albilo bi bas et pokusat cu ti i ja u PS nesto odraditi pa se uvjeri...;)

hvala drug :) taman da vidimo kako stoje :)
najrealnije mi je 17" s obzirom da mi je to manji trosak ali vidjet cemo.

i ja sam za tu opciju nista vece pa onda ganjaj gewinde da mozes kasnije stavljati boga oca na focusa...:lol:


ett od mene toliko pa ti sad gledaj sta ces...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php
 
Član
druge su skunute a forda RS..znaci takve iste nisam nista dirao samo prebacio na tvog forda...:icon_smile:
 
Član
Dogovorio sam one Aez 17" i gume 225/45 continental 2010 godina dvije imaju 7 mm sare a dvije 4 mm. Sta mislite o ovoj velicini guma?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Član
Felge su 7.5x17 i evo ih na 235/40

Ove su nešto malo šire od tvojih, ali je debljina gume tu negdje ;) mada bi bilo ljepše neke uže gume da se ono razvuku malo :icon_biggrin:

 
Član
Ove su mi naletile pravo jeftine a ako ne budu stimale kako treba onda cu gledati da ih zamijenim za manj profil :)
 
Član
Legle

http://www.pik.ba/artikal/3222914/alu-17-quot-5x108-renault-citroen-peugeot-ford-volvo--/

i gume 225/45

Sutra slike sa montiranim felgama :)
 
Top