Ford Focus

Ford Focus

Legend
RE: Ford Focus MK III

Anee je napisao(la):
Daki fordo je ;) a felgice jos bolje:cool:

PS. nemoj zaboravit lopov sarafe:icon_question: znas da ti je mahala hafifna skroz:icon_sad: a nemoj da ti moj otac mora cuvat felge s prozora:lol::lol::lol:

:lol:

:lol:

:lol:

Kupio vec, sve spremno kao sto rekoh samo ljepog vremena :lol:
 
Član
RE: Ford Focus MK III

prelijep ford a i felge su za pohvale extra izbor

kao sto tibor rece leci ce ko budali samar :cool:
 
RE: Ford Focus MK III

Daki eto prodje vremena kako si ga uzeo,de reci malo utiske o ponasanju na cesti,kako lezi,imam
prijatelja koji je kupio focusa mk2 sa sport paketom opreme i kaze da mu je to najpametnija
odluka u zivotu???
 
RE: Ford Focus MK III

Kolega bit ce to super, nestavljaj ih jos, ja se vec pokajo.

ima puno ovih rupa poslije snijega, cek dok ih pokrpe.

ma focus, naravno da ce bit DRAMA :cool:
 
Legend
RE: Ford Focus MK III

Djulba No 2 je napisao(la):
Daki eto prodje vremena kako si ga uzeo,de reci malo utiske o ponasanju na cesti,kako lezi,imam
prijatelja koji je kupio focusa mk2 sa sport paketom opreme i kaze da mu je to najpametnija
odluka u zivotu???

Stacu ja pisat, nisam ja kompetentan da diskutujem na tu temu, i nije objektivno da ja to komentarisem.

Ja prije nego sto sam poceo raditi u Fordu, htio sam kupiti seat-a leona bio mi je zelja ono cejf maksimalni, u uzi izbor je usla i Skoda Octavia A5 i Renault Megane sedan, a kao opcija polovnog auta je bio Audi A3 ili A6.
O Fordu nisam ni razmisljao, a zasto nemogu se ni sjetiti, tad i nije bio u TZ Ford, tj bio je u onom GAZ auto, a oni su bili tragikomicni.

Onda sam krenuo u eliminaciju. Od Audia sam odustao sto mi se vise nije dalo da brinem hocel ga neko ukrast, i da razmisljam stacu kad dodje vakat velikog servisa, kad se nesto pokvari ili nedaj boze kad ga lupim, o svim sam stvarima razmisljao, i Audi je vrlo brzo eliminisan.

Renault je takodje eliminisan zbog servisa.

Dosao je na red Seat, uzeo predracun nasao auto bio obicni 1.9 105 KS ja mislim crveni imo felge auto klima itd.. i kad sam dosao zadnji put da ga pogledam sjedem nazad, da vidim prostor, prvo me tu razocarao, ali kontam se jebat ga necu ja sjedit tu :lol: al onda kad sam zatvorio vrata culo se doiiing kao da sam daciu zatvorio :) reko hvala neka hvala. Onda sam odlucio se za Octaviu bila je i na Akciji za nekih 33 K se dobijala Elegance TDI super auto sve moje uslove ispunjavala, medjutim u tom periodu se zaposlim u Fordu vec, i odustanem nakratko od kupovina.

Zatim sam dobio ponudu jednu neodoljivu Octavia Tour koja je placena 30.000 KM dobio sam za 25 000 stara nekoliko mjeseci presla 7 hiljada auto od cure moje. I nakraju kupim Octaviu, a onda prodam Audia i kupm Focusa, nakon sto sam vozao nekoliko dana testnog. Dalje nebih da komentarisem jer svaki cigo svog konja fali :lol:
 
Legend
RE: Ford Focus - Laganu update :)

f02l3r.jpg


16gka44.jpg


s5bsev.jpg
 
Član
RE: Ford Focus MK III

felge su mu sjele ko budali samar:cool:
extra auto, vani vise nista ne diraj ovako je drama;)
 
Top