Ford Focus RS :)

Ford Focus RS :)

Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: sanjam,sanjam...skoro svake noci sanjam :icon_smile: svaka cast za odabir auta :cool:
 
Član
Ja bi ga vala utjerao u dveni pa kome ne pase nek ide iz kuce :lol: :cool: zaboravih samo reci ispod njega obavezno bijeli tepih :)
 
Član
Eh ovako, javila mi se firma koja bi zeljela marketing kampanju, koju bi radili samo preko sportskih auta, brendiranje istih itd..Jos sam u nekom pregovoru sa njima, i moram pricati u vezi uslova, ali oni zele auta po cijeloj BiH i to bas ova tunirana. Znaci to bi bilo otprilike oko 20 auta mozda i vise po BiH koja bi dobila neke beneficije, brendirali bi im auto i bilo bi tu jos stvari.

Eh sad, ko je zainteresovan za tako nesto, nek se javi ovdje, a ja cu ostaviti i mail da mi posaljete slike auta da oni to mogu vidjeti. A ja cu pregovarati sa njima i dalje vas obavjestavati.

orhan_galicic@hotmail.com
 
Član
Da li bi ga prod'o? :D

San snova vecine nas, meni je bio san samo da ga vidim uzivo i vidjeh te jednom ispred Sloge kad si ga gasirao! MA brutalno nema sta! Mogu cak reci i da sam zavidan! ;)
 
Član
addo je napisao(la):
Da li bi ga prod'o? :D

San snova vecine nas, meni je bio san samo da ga vidim uzivo i vidjeh te jednom ispred Sloge kad si ga gasirao! MA brutalno nema sta! Mogu cak reci i da sam zavidan! ;)

ne bi jos :D jednom hocu sigurno :D

hvala :) kad bude kakvo okupljanje, pa cu fino doci i da se auto moze fino i vidjeti :)
 
Top