Ford Focus RS VT

Ford Focus RS VT

Pozz raja,evo od mene novi chop,ima dosta izmjena da ne nabrajam.komenti su d.d.
Original: http://www.netcarshow.com/ford/2009-focus_rs/1600x1200/wallpaper_31.htm
Chop:
 

Prilozi

  • Ford finalupload.jpg
    Ford finalupload.jpg
    377,1 KB · Pregleda: 97
RE: Fore Focus RS VT

dobro auto odradjeno, fina ideja..samo malo ogao ovog odsjaja auta na zemlji nije dobar, nije realan. i kad si vec na staklu stavio ovu zutu/narandzastu boju, trbao si i na haubu makar... odo sad pit :D
 
RE: Fore Focus RS VT

Death_beat je napisao(la):
dobro auto odradjeno, fina ideja..samo malo ogao ovog odsjaja auta na zemlji nije dobar, nije realan. i kad si vec na staklu stavio ovu zutu/narandzastu boju, trbao si i na haubu makar... odo sad pit :D

Neznam nije mi stojala na haubi refka od oblaka nikako,a sjenu nisam mogao drugacije i mora biti ovakva jer fali dio branika,i nemoj puno popiti pa za volan,a idem i ja bas se poceo spremati:D ;)

s1ck je napisao(la):

Hvala druze ;)

edo_benz je napisao(la):

Hvala edo_benz ;););)
 
Član
RE: Fore Focus RS VT

prvo sto vidim je da su ti sjedista previse otisla na desno, roll bar je preeeedebeo, ova refleksija sa strane je nemoguca posto bi ti tu trebao biti odraz puta i ove ograde (koja se vjerovatno nalazi i sa druge strane), ovaj odraz auta na cesti ne moze stajati ovako, mora biti paralelno sa autom znaci 180 stepeni (ako kuzis)...ostalo je dobro
 
RE: Fore Focus RS VT

tarik_91 je napisao(la):
prvo sto vidim je da su ti sjedista previse otisla na desno, roll bar je preeeedebeo, ova refleksija sa strane je nemoguca posto bi ti tu trebao biti odraz puta i ove ograde (koja se vjerovatno nalazi i sa druge strane), ovaj odraz auta na cesti ne moze stajati ovako, mora biti paralelno sa autom znaci 180 stepeni (ako kuzis)...ostalo je dobro

uh sta ti meni naprica:lol: ,znaci odraz auta da vratim jos gore prema zadnjem kraju da budu tockovi uz tockove ravni?a roll bar sam i htjeo da stavim da bude malo deblji,ali eto nije bas puno gresaka.popravljam se :lol::lol:.hvala na komentu tarik
 
Top