Ford Focus RS na Nurburg ringu!

Ford Focus RS na Nurburg ringu!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pricajte sta ocete svi kad bi birali svi bi vi uzeli auto sa 300 konja sa audio sistemom i autom koji je auto za svaki dan sa srcem pravog i cistokrvnog sportasa, a to je RS
 
Jokeru nemoj se kladit u tu tvrdnju. :D

Nije cistokrvni sportas koliko je to R26.R koji je bas BAS cistokrvni sportas.Pa u dodatnoj opremi ima roll bar for God's sake :icon_twisted:

Nisam neki Renault fan,ali o njihovim jurilicama se ne smije reci ni jedna losa ;)
 

MTR

Član
jel ovaj ??

fd445f6194354c5000cccae4ec4002d968562.jpg
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
300 ks na fwd ? Eto rezultata.Dzabe mu i specijalno razvijena špera i redukciju okretnog momenta,300 ks je jednostavno neiskoristivo na fwd.

Sto se tice Megana,niko tom autu ne moze parirati u tom cjenovnom rangu pa i daleko skuplja auta,pokazao je put m5-ici,RS6-ice,DB7 GT,Z8, Imprezi STI... Savrseno slozen auto,nenadj*iv :icon_twisted:

Kakve gluposti možeš napisati u jednome postu to je fascinantno. Mislio sam ti napisati malo edukacije ali neželim, samo dečko pazi šta pišeš jako sam osjetljiv na gluposti i takvu priču. Krugova mi se okani pogotovo sa idijotskim izjavama.
 
cisto da se zna sta moze T5 motor koji je i u ovom Focusu...
709KS:icon_biggrin:

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZIp7Ml5C9rY&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZIp7Ml5C9rY&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
300 ks na fwd ? Eto rezultata.Dzabe mu i specijalno razvijena špera i redukciju okretnog momenta,300 ks je jednostavno neiskoristivo na fwd.

Sto se tice Megana,niko tom autu ne moze parirati u tom cjenovnom rangu pa i daleko skuplja auta,pokazao je put m5-ici,RS6-ice,DB7 GT,Z8, Imprezi STI... Savrseno slozen auto,nenadj*iv :icon_twisted:

Kakve gluposti možeš napisati u jednome postu to je fascinantno. Mislio sam ti napisati malo edukacije ali neželim, samo dečko pazi šta pišeš jako sam osjetljiv na gluposti i takvu priču. Krugova mi se okani pogotovo sa idijotskim izjavama.

A svasta, sad se i prijeti preko foruma... ccc.... jesi zaj*ban...
Covjek ti fakte postavlja, ne izmislja...
 
BaXRS4 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
300 ks na fwd ? Eto rezultata.Dzabe mu i specijalno razvijena špera i redukciju okretnog momenta,300 ks je jednostavno neiskoristivo na fwd.

Sto se tice Megana,niko tom autu ne moze parirati u tom cjenovnom rangu pa i daleko skuplja auta,pokazao je put m5-ici,RS6-ice,DB7 GT,Z8, Imprezi STI... Savrseno slozen auto,nenadj*iv :icon_twisted:

Kakve gluposti možeš napisati u jednome postu to je fascinantno. Mislio sam ti napisati malo edukacije ali neželim, samo dečko pazi šta pišeš jako sam osjetljiv na gluposti i takvu priču. Krugova mi se okani pogotovo sa idijotskim izjavama.

Evo tresu mi se gace,hoces me udarat Gospodine Pametni ako opet napisem sta "nepametno".Bizi bolan tamo i ti i tvoje preseravanje.Hajd educiraj me molim te,pobi sve sto sam napisao
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
300 ks na fwd ? Eto rezultata.Dzabe mu i specijalno razvijena špera i redukciju okretnog momenta,300 ks je jednostavno neiskoristivo na fwd.

Sto se tice Megana,niko tom autu ne moze parirati u tom cjenovnom rangu pa i daleko skuplja auta,pokazao je put m5-ici,RS6-ice,DB7 GT,Z8, Imprezi STI... Savrseno slozen auto,nenadj*iv :icon_twisted:

Kakve gluposti možeš napisati u jednome postu to je fascinantno. Mislio sam ti napisati malo edukacije ali neželim, samo dečko pazi šta pišeš jako sam osjetljiv na gluposti i takvu priču. Krugova mi se okani pogotovo sa idijotskim izjavama.

Evo tresu mi se gace,hoces me udarat Gospodine Pametni ako opet napisem sta "nepametno".Bizi bolan tamo i ti i tvoje preseravanje.Hajd educiraj me molim te,pobi sve sto sam napisao

Neznam zašto tako reagiraš ja sam sve samo nisam agresivna osoba, Aditas gore spominje fakte (valjda misli na činjenice), A GDJE SU NAPISANE TE ČINJENICE U NJEGOVU POSTU???? GDJE, sve što možeš zaključiti iz njegova posta pokazuje je da je Megan brži od RS6 i M5 na Nordschleife, što NIJE ISTINA. Stim da uopće neću spominjati da uspoređuje vozila koja apsolutno nemaju dodirni točaka osim što megan može stati u gepek i RS6 i M5.

Ovako:
Nordschleife, Germany (20600 m)
(Najbrža Audijava i BMW vozila neću spominjati uopće da te nebih previše posramio).

Audi RS4 (B7) 7:58 The fastest 4-door saloon in the World on Nordschleife.
Audi RS6 Avant (C6) 8:09 ( 2125kg sa vozačem bez goriva, u gepek mu staju 2 megana).
Audi RS6 Saloon (C6) 8:06
Audi RS6 (C5) 8:18 Automobil star 6 godina u čiji gepek također megan može stati.
BMW-ova vremna neću pisati, ima to tko.
Shvaćaš li sad zašto nevolim da pišeš gluposti.
A Aditas molim te ako te se netiče nemoj se mješati, jer uistinu on nije naveo nijednu činjenicu a blati druga auta. S tim da čak i nezna tko je skim u klasi.
 
Audi RS6 (C5) zar nije 8.20 na Ringu?

Jesam ja rekao kojoj RS6-ici (pokazuje put kuci) ? Novoj ili staroj,nisam.Stoga Megane R26.R JESTE brzi od RS6.

Dalje,sto se tice M5 i rekorda na Ringu,tu sam fulao ok,za 2 sek sam se sj*ao,priznajem :D

Sto se tice usporedbe,znam da nisu klasa,ta nisam glup jbt,ni dimenzijama,ni cijenom,ni namjenom,ali samo eto usporedbe radi sam napisao,j*es ga tamo,svi oni spadaju u sportska auta pa eto ako i po necem imaju dodirnih tacaka,onda je ta.

Sto se tice agresivnosti,ti meni napisa da pazim sta pisem,pa kontam udarat ces me jbt ako nastavim :D

I jos jedna stvar,cuj " da te ne bih previse posramio",a jbt sta me imas sramit,pa nisam ja ni reko da je Megane najbrzi auto na svijetu.I od tih najbrzih audija i bmw-a ima brzi,tako da pssss...:icon_twisted:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
300 ks na fwd ? Eto rezultata.Dzabe mu i specijalno razvijena špera i redukciju okretnog momenta,300 ks je jednostavno neiskoristivo na fwd.

Sto se tice Megana,niko tom autu ne moze parirati u tom cjenovnom rangu pa i daleko skuplja auta,pokazao je put m5-ici,RS6-ice,DB7 GT,Z8, Imprezi STI... Savrseno slozen auto,nenadj*iv :icon_twisted:

Kakve gluposti možeš napisati u jednome postu to je fascinantno. Mislio sam ti napisati malo edukacije ali neželim, samo dečko pazi šta pišeš jako sam osjetljiv na gluposti i takvu priču. Krugova mi se okani pogotovo sa idijotskim izjavama.

Evo tresu mi se gace,hoces me udarat Gospodine Pametni ako opet napisem sta "nepametno".Bizi bolan tamo i ti i tvoje preseravanje.Hajd educiraj me molim te,pobi sve sto sam napisao

Neznam zašto tako reagiraš ja sam sve samo nisam agresivna osoba, Aditas gore spominje fakte (valjda misli na činjenice), A GDJE SU NAPISANE TE ČINJENICE U NJEGOVU POSTU???? GDJE, sve što možeš zaključiti iz njegova posta pokazuje je da je Megan brži od RS6 i M5 na Nordschleife, što NIJE ISTINA. Stim da uopće neću spominjati da uspoređuje vozila koja apsolutno nemaju dodirni točaka osim što megan može stati u gepek i RS6 i M5.

Ovako:
Nordschleife, Germany (20600 m)
(Najbrža Audijava i BMW vozila neću spominjati uopće da te nebih previše posramio).

Audi RS4 (B7) 7:58 The fastest 4-door saloon in the World on Nordschleife.
Audi RS6 Avant (C6) 8:09 ( 2125kg sa vozačem bez goriva, u gepek mu staju 2 megana).
Audi RS6 Saloon (C6) 8:06
Audi RS6 (C5) 8:18 Automobil star 6 godina u čiji gepek također megan može stati.
BMW-ova vremna neću pisati, ima to tko.
Shvaćaš li sad zašto nevolim da pišeš gluposti.
A Aditas molim te ako te se netiče nemoj se mješati, jer uistinu on nije naveo nijednu činjenicu a blati druga auta. S tim da čak i nezna tko je skim u klasi.


Ma nema veze, vidim da te moje rijeci iritiraju.. jos od onda, "posramljen" od kako je rs4-ka ispusila od NSX-a? A onako stara bila..ccc...
Nema problema, nije moj topic... :icon_exclaim:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Audi RS6 (C5) zar nije 8.20 na Ringu?

Jesam ja rekao kojoj RS6-ici (pokazuje put kuci) ? Novoj ili staroj,nisam.Stoga Megane R26.R JESTE brzi od RS6.

Dalje,sto se tice M5 i rekorda na Ringu,tu sam fulao ok,za 2 sek sam se sj*ao,priznajem :D

Sto se tice usporedbe,znam da nisu klasa,ta nisam glup jbt,ni dimenzijama,ni cijenom,ni namjenom,ali samo eto usporedbe radi sam napisao,j*es ga tamo,svi oni spadaju u sportska auta pa eto ako i po necem imaju dodirnih tacaka,onda je ta.

Sto se tice agresivnosti,ti meni napisa da pazim sta pisem,pa kontam udarat ces me jbt ako nastavim :D

I jos jedna stvar,cuj " da te ne bih previse posramio",a jbt sta me imas sramit,pa nisam ja ni reko da je Megane najbrzi auto na svijetu.I od tih najbrzih audija i bmw-a ima brzi,tako da pssss...:icon_twisted:

Mah, nemoj tako reagirati i opet ako si i mislio na starog RS6 C5 nemožeš tako govoriti jer je Megan identična godina kao i RS6 C6 2008.
8:20 je vrijeme postignuto na relativno mokroj stazi, te običnim cestovnim gumama.
Nećemo se raspravljati, al nisam ja kriv što sam osjetljiv na RS ekipu:icon_biggrin:
Eto nešto nova smo naučili u ovoj epizodi:D
A sada:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top