Ford Focus Coupe 2+2

Ford Focus Coupe 2+2

Legend
fordfocuscoupe010a.jpg


Ford Focus koji je već sada dostupan u nekoliko karoserijskih izvedbi, kao petvratni hatchback, karavan, četverovratni sedan i MPV C-Max, uskro će dobiti još dva člana obitelji. Riječ je o trovratnoj coupe hatchback izvedbi i coupeu 2+2. Unatoč slabim prodajnim brojkama trovratnog hatchbacka prethodne generacije, u Fordu ne žele odustati od takve izvedbe, ali je plan dizajnerski jasnije distancirati 3 i 5 vratni model i tako privući kupce koji bi se inače možda odlučili za automobil poput VW Sciroca.

S druge pak strane, model po uzoru na Audi TT, Hondu CR-Z i Peugeot RCZ još nije službeno potvrđen, ali je realno očekivati da će Ford u svome nastojanju da zadrži prodajne brojke Focusa povući određene poteze kako bi kupci imali što veći izbor ovog, među europskim kupicma, vrlo dobro prihvaćenog kompakta.

Ne treba zaboraviti ni ranije najavljenu cabrio izvedbu, koja če zaključiti cjelokupnu ponudu.

ford_focus_coupe_010a.jpg


ford_focus_coupe_020a.jpg


ford_focus_coupe_030a.jpg



O ukusima se ne raspravlja, ali meni je ovo jedan od naj ljepsih Fordova.
 
:icon_eek::icon_eek: u jbte predobar. :icon_eek::icon_eek: neobican i pravo dobar. :cool::cool: jos samo da bude ovakav, al obicno se pravi "pitomija" verzija od ovako ovih predstavljanja.. :icon_sad:
 
Legend
SoundLunatic je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: u jbte predobar. :icon_eek::icon_eek: neobican i pravo dobar. :cool::cool: jos samo da bude ovakav, al obicno se pravi "pitomija" verzija od ovako ovih predstavljanja.. :icon_sad:

Ma u principu Ford Malo odudara od svojih predstavljenih modela. Recimo Focus MK III se ne razlikuje toliko od prvih slika koje su predstavljene.
 
Član
nije lose...
samo mislim, ako ce on izgledati ovako, moraju nesto usrati da bude jeftiniji
 
gaga je napisao(la):
nije lose...
samo mislim, ako ce on izgledati ovako, moraju nesto usrati da bude jeftiniji

I ne moraju, cijena od nekig 40-50 hiljada je opravdana kada se radi o kupeu, ni konkurenti nisu jeftiniji ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
gaga je napisao(la):
nije lose...
samo mislim, ako ce on izgledati ovako, moraju nesto usrati da bude jeftiniji

I ne moraju, cijena od nekig 40-50 hiljada je opravdana kada se radi o kupeu, ni konkurenti nisu jeftiniji ;)
Problem kod trojih vrata imiđ :icon_cry: Al mozda kod i kod ostalih izvedenica tog podvozja! :D
 
Ma drug, RCZ prelijepo auto, ali ga kod nas ebe sto je Peugeot... Dal je on VW, otislo bi 1000 komada za mjesec ;)
 
Top