Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni je ovo auto jedino nazad prazno,u fokunjare su visoko stopke,a sad mu ti poskidao sto je popunjavalo prostor,sad nekako cudno...ostalo mi nije lose,jedino bi ovu ubitacnu plavu unutrasnjost zamijenio barem mornarsko-plavom il nekom tamnijom varijantom,ovo nekako ubija...meni nije bas strasno,slazem se da coupeu ne ide spojler na krov,da si stavio onaj iznad zadnjeg stakla,to bi islo...al et,cini mi se da sam procitao da skidas,pa mi je to ok...uglavnom,svako ima svoj stil,ti si to odabrao,i cijenim to...samo nastavi po svom;)
 
Član
trizex je napisao(la):
dsc00335kt2.jpg


Jarane, kako ti je samo auto bilo lijepo ovdje na slici, da si se bogdom ovdje i zaustavio, sumnjam da ce ikad vise biti ovako lijep.

;)
 
Član
:icon_exclaim: Sta radite sto odma u ot idete , svako ima pravo na svoje misljenje njemu se svida to je bitno i kraj diskusije tebi se nesvida tvoj problem ha ja :icon_smile:
 
Legend
trizex je napisao(la):
dsc00335kt2.jpg


Jarane, kako ti je samo auto bilo lijepo ovdje na slici, da si se bogdom ovdje i zaustavio, sumnjam da ce ikad vise biti ovako lijep.

fakat..
ovo poslije je samo unistavanje auta,.
ovaj focus ima tako lijepu liniju i ove obline, da je stvoren za clean look, ili DUB, a NIKAKO ZA PLASTICARENJA

ne znam sta ti bi da pocnes uzimati ove chuning djelove, jel te to neko posavjetovao ili sta ?
fkt te ne kontam..

ova gore slika, samo jos da si ga mrvicu spustio, izgledao bi prejebeno, a ovako, sam Bog zna na sta ce licit, ismijavat ce te raja na ulici.. zapamti sta sam ti rekao.
 
Član
.nOKe je napisao(la):
trizex je napisao(la):
dsc00335kt2.jpg


Jarane, kako ti je samo auto bilo lijepo ovdje na slici, da si se bogdom ovdje i zaustavio, sumnjam da ce ikad vise biti ovako lijep.

fakat..
ovo poslije je samo unistavanje auta,.
ovaj focus ima tako lijepu liniju i ove obline, da je stvoren za clean look, ili DUB, a NIKAKO ZA PLASTICARENJA

ne znam sta ti bi da pocnes uzimati ove chuning djelove, jel te to neko posavjetovao ili sta ?
fkt te ne kontam..

ova gore slika, samo jos da si ga mrvicu spustio, izgledao bi prejebeno, a ovako, sam Bog zna na sta ce licit, ismijavat ce te raja na ulici.. zapamti sta sam ti rekao.

I meni je ovakav bio najbolji i da je moj tu bi se zaustavio..Medjutim nije moj,covjek radi za svoj ukus i dusu,stoga nek ti je sa srecom,bitno je da je auto ispravno i da nije opasno za saobracaj :cool:
 
Član
sa ofarbanim lajsnama i novim felgicama na ovaj izgled iznad bi bio odlican bas odlican,a brate tvoj ukus sretno dalje
 

S84

Član
autic nije lose.. poslusaj malo komentare a malo radi po svom i bit ce super..

1. u redu je iznijeti svoje misljenje ali pojedini ovdje iznose na jako ruzan nacin

2. slozit cu se sa RCat ovdje je svima glavno felge zakucaj i ne diraj nista.... to je valjda zato sto smo manje vise siromasan narod pa svi "furamo" clean style... ako neko ima.. oce mu se moze mu se.. pustite momka da radi..
 
Član
iskreno , i meni je malo pre nadjidjano ... jbg , svako ima svoje misljenje i moras zivjeti s tim..

ti najbolje sta ces dalje raditi i kako ces raditi , pa bio to sad china chuning ili rieger tuning , i ostale malo poznatije tuning marke..

zelim ti sve najbolje u daljnim radovima , bitno je da si ti sretan sa svojim autom i izgledom , a za ostale , uvijek ima onih kojima se svidja to , i onih kojima se ne svidja.. pozz
 
Član
Inace, vecina je u pravu...

Ne treba pretjerivati...al' je autic sasvim OK...;)

Meni stvarno OK...:cool:


EDIT :

:icon_mad:
 
Član
AuuUuu tek sam sad pogledo sve iz pocetka i slike pa cak i komentare
i radije nebi komentariso
1 Suzdrzan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top