Ford focus 1.8TDCI

Ford focus 1.8TDCI

Poslije honde stigla prinova Ford focus 1.8TDCI, 85KW, 2007 godina, 2 kljuca, servisna.. Od opreme ima dvozonsku digitalnu klimu, tempomat, komande na volanu maglenke, podesavanje volana po visini/dubini, podesavanje sjedista po visini, 2x el. stakla, el. retrovizore, senzor za kisu, board komp. .. Mozda sam jos i nesto zaboravio.. Sve u svemu ja prezadovoljan.. Najvecu zaslugu za trazenje auta ima Denic Sasa, vlasnik auto salona TNS Denic Doboj/Bare
:cool:
Evo tek kad je stigao na kamionu
97vc00.jpg

153qp7r.jpg

Kupljene su i gume 205 55 R16 Dunlop dva komada i Pirelli dva komada
wl3pjp.jpg

153p6qt.jpg

2m45bh2.jpg

I evo malo auto
28qssw.jpg

2echkee.jpg

2uh8lm0.jpg

rmin0x.jpg

kdmjdj.jpg

fu6r0x.jpg

n1uyye.jpg

iodgzk.jpg

2drhix.jpg

5y53lj.jpg

260fvrp.jpg

e67loy.jpg

2l90hte.jpg

daag7.jpg

wh1vd3.jpg

sl05ed.jpg

2vx3kow.jpg

Ima malo ogrebotina i tackica od kamencica ali to ce se srediti ovih dana
b5fjau.jpg

2lqqub.jpg

15ebp0m.jpg

2chkxmv.jpg
 
Član
fin autic, fina oprema, jedino sto bih ganjo da kupim auto kojem nama nemoram osvjezavati limariju od kamenicica i slicno... Osim ako mu cijena nije zbog toga bila dosta niza,, U svakom slucaju puno predjenih kilometara ;)
 
Član
VV-Driver je napisao(la):
fin autic, fina oprema, jedino sto bih ganjo da kupim auto kojem nama nemoram osvjezavati limariju od kamenicica i slicno... Osim ako mu cijena nije zbog toga bila dosta niza,, U svakom slucaju puno predjenih kilometara ;)

i kad prelakira, za 2mj opet isto stanje :icon_mad:

Fino izgleda, puno pređenih km
 
hvala svima sto se tice najvaznije mi je da su kilometri 100% uredni ove sitne ove ogrebotine sam rijesio poliranjem haubu istacko tako da se skoro neprimjeti uglavnom dobro ispalo uskoro slike
 
allroad je napisao(la):
Nek je sa srecom drug i da se navozas ;)
I kakvi su prvi utisci na mjenjac i vjesanje?

vec sam s njim presao hiljadu km ide dobro netrosi puno stabilan u krivinama saltanje precizno ma prezadovoljan :cool:
 
Top