ford focus 1.8 tdi skripanje zadnjih amortizera

ford focus 1.8 tdi skripanje zadnjih amortizera

Član
posjedujem karavana ford focusa i na manjim neravninama cuje mi se skripuckanje na zadnjim amortizerima,udobnost ista samo sto se cuje u unutrasnjosti vozila kako skripi tako da mi malo ide na zivce,podmazivo sam nosace zadnje i sve pokretne dijelove ali opet isto,sta bi bio uzrok i sta trebam uraditi da to vec jednom prestane..
 
Član
RE: ford focus 1.8 tdi skrpanje zadnjih amortizera

iscurili ti mozda amortizeri :icon_rolleyes:
 
Član
RE: ford focus 1.8 tdi skrpanje zadnjih amortizera

Dzeniii je napisao(la):
sema01 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
iscurili ti mozda amortizeri :icon_rolleyes:

dali se zezas ili....

što bi se zezao :icon_smile:

pregledaj amortizere na nekom tehničkom pregledu koji je opremljen onim sto trese tockove ;)

prije par dana isao sam na tehnicki radi registrovanja nista nisu uocili,na zadnjem dijelu samo naprijed mi otkrili da je otisla krajnica i to je to
 
Član
ako ti se to pocelo cut u skorije vrijeme onda pogledaj unutra u blatobran i vidi ima li kakva mrlja od ulja
ovako kao na slici :
amortizeri_3__xl.jpg


a preko puta trznog centra wisa,u onom krugu centrotrans autobusa,ima tehnicki pregled, opremljen je uređajem koji testira amortizere,, to sto su ti nasli krajnicu losu ,nasli su uz pomoc razvlačilica koje se nalaze poslije valjaka koji testiraju kocnice ;)

Izvini,tek sad vidim da si iz Lukavca,konto sam da si iz Sarajeva

sto znaci zaboravi na tesstiranje ,jer kod nas ja mislim nema nigdje stanice koja ima tu opremu :icon_biggrin:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ako ti se to pocelo cut u skorije vrijeme onda pogledaj unutra u blatobran i vidi ima li kakva mrlja od ulja
ovako kao na slici :
amortizeri_3__xl.jpg


a preko puta trznog centra wisa,u onom krugu centrotrans autobusa,ima tehnicki pregled, opremljen je uređajem koji testira amortizere,, to sto su ti nasli krajnicu losu ,nasli su uz pomoc razvlačilica koje se nalaze poslije valjaka koji testiraju kocnice ;)

Izvini,tek sad vidim da si iz Lukavca,konto sam da si iz Sarajeva

sto znaci zaboravi na tesstiranje ,jer kod nas ja mislim nema nigdje stanice koja ima tu opremu :icon_biggrin:



sve u svemu hvala ti,ujutro cu odma pregledati amortizer posto mi ima tapacirung na blatobranu
 
Top