ford focus 1.8 TDdi

ford focus 1.8 TDdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ford focus 1.8 TDdi

Lep fokus, vidi se da je fino ocuvan, nek je sa srecom:cool: Ima li planova?
 
Legend
RE: ford focus 1.8 TDdi

hvala, nemam nekih planova, a auto sam kupio od tetka po povoljnoj cijeni jer je on otisao u inostranstvo, mozda ga i prodam i uzmem sta bolje, ali trenutno ostaje kod mene posto se dobro pokazao ;)
 
Član
RE: ford focus 1.8 TDdi

Dobar :) samo jos kakve felge i roba da je nema :cool: nek je sa srecom i mnomgo predjenih KM :icon_smile:
 
RE: ford focus 1.8 TDdi

Jos kakav http://www.smchiptuning.com/1888/ford-focus-mk1-1-8-tddi-90 i bit ce jos bolje :D
 
Član
RE: ford focus 1.8 TDdi

super focus kakvi su utisci u voznji poslije trice ?? i extra motor ja mislim da dobro vuce.. :)
 
Legend
RE: ford focus 1.8 TDdi

golf2 je napisao(la):
super focus kakvi su utisci u voznji poslije trice ?? i extra motor ja mislim da dobro vuce.. :)

dobar je za voznje, dobro lezi u krivinama, krut je to mi se svidja, a i solidno ide, zadovoljan sam sa fokiem :icon_smile:
 
Legend
RE: ford focus 1.8 TDdi

maloprije u voznji player se sam ugasi i upali samo prebacio na radio ja pokusao da prebacim na cd nemoze, probam onda da izvadim cd ni to nemoze, onda je poceo da smrdi i ja ga ugasim, reko kad dodjem kuci pogledacu, kada sam dosao kuci nisam odmah gledao u cemu je problem i posle jedno 2h izvadim player on vreo, a inace nije mogao da radi bez kontakta pa neznam zasto se i dalje grijao, pogledam kontakti lose bili izolirani i sve sam to ponovo fino izolirao, probam i ponovo isto, iskopcam dzekove jer ima neki problem grije se, i samo ga vratim da zacepim rupu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: ford focus 1.8 TDdi problem sa playerom

Izlaz ti je otisao, nije nista strasno, ne boj se. :)
Popravka ti dodje nekih cca 10-20KM! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top