Ford Focus 1.6 tdci neobična crna tvar oko jednog injektora dizne,,

Ford Focus 1.6 tdci neobična crna tvar oko jednog injektora dizne,,

Pozdrav raja, primjetio sam neki dan slucajno oko jednog injektora da je curilo nesto crno, sad je poprilicno u cvrstom stanju i malo je zamastito oko dizne,, jeli neko imao slican problem, zna li o čemu se radi, otiću do mehaničara iduće sedmice da pogleda, ali kako sam to vidio nemogu spavati heheh,, pa da se malo smirim,,, pozdrav, i hvala unaprijed
 
Jedna podloška od dizne je propustala, mjenjaću sve 4, ali problem je sad gdje naći te podloške sve jednu radnju sa autodijelovima u Cazinu sam obišao nigdje nema, ima li ko sa ovog kraja da zna gdje bi mogao to nabaviti,,, pozzz
 
Član
u ovlastenom a isto tako kad izvadis premjeri dimenziju pa mozes staviti obicne tj. tanje al 2 ili 3 zavisi kolka je debljina originalne jer su one obicno dosta debele.ja sam skoro stavio na reno laguna CR motor je,stavio sam 3 i sve je ok.4 kom. originalnih ti dodze oko 20 km za reno a isto tako i za pezo 307.jedne prilike sam radio fiat bravo al sam uspio poravnat staru sajbu i leziste dizne.:cool:
 
Član
Otiđi u Citroen , biće sigurno jeftinije , jer ne mali put identičan dio bude skuplji u Peugeotu nego u Citroenu , a pošto je isti motor kao u PSA trbalo bi biti identično...
 
Top