ford fiesta

ford fiesta

pozz raja odavno nisam nista postao,pa evo jedan rad i od mene.
Baza: http://www.autowp.ru/pictures/ford/fiesta/autowp.ru_ford_fiesta_s1600_3.jpg
Chop:

Uploaded with ImageShack.us
Komentari su dobrodosli. ;)
 
Član
izgleda dobro, dok se ne zooma..skoro sve ivice su ti ostre, malo si zahebao boju na haubi, ostalo ti je pola antene na krovu i ovi odsjaji na sajbi ne mogu ovako izgledati (moglo bi da je auto u pokretu)..eto dosta od mene :icon_smile:
 
tarik_91 je napisao(la):
izgleda dobro, dok se ne zooma..skoro sve ivice su ti ostre, malo si zahebao boju na haubi, ostalo ti je pola antene na krovu i ovi odsjaji na sajbi ne mogu ovako izgledati (moglo bi da je auto u pokretu)..eto dosta od mene :icon_smile:

Haha dobro oko kao i uvijek,a sta je s refkama na sajbi,kakve bi trebale biti?

Amel SF2 je napisao(la):

hvala druze. ;)
 
Meni sve super, nisam dugo u ovim vodama pa necu detaljisat, samo cu pomenut da si zaboravio retrovzore :) ili namjerno nisi stavio, kako god, fale ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
Meni sve super, nisam dugo u ovim vodama pa necu detaljisat, samo cu pomenut da si zaboravio retrovzore :) ili namjerno nisi stavio, kako god, fale ;)
hehe znam da nisam,nisam ih ni htjeo stavljati,ovako mi je nekako bolji.hvala na komentaru. ;)
 
Član
dewillrock je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
izgleda dobro, dok se ne zooma..skoro sve ivice su ti ostre, malo si zahebao boju na haubi, ostalo ti je pola antene na krovu i ovi odsjaji na sajbi ne mogu ovako izgledati (moglo bi da je auto u pokretu)..eto dosta od mene :icon_smile:

Haha dobro oko kao i uvijek,a sta je s refkama na sajbi,kakve bi trebale biti?


ovi okrugli su uredu, al ove tri sto su razmrljane nemaju logike
 
tarik_91 je napisao(la):
dewillrock je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
izgleda dobro, dok se ne zooma..skoro sve ivice su ti ostre, malo si zahebao boju na haubi, ostalo ti je pola antene na krovu i ovi odsjaji na sajbi ne mogu ovako izgledati (moglo bi da je auto u pokretu)..eto dosta od mene :icon_smile:

Haha dobro oko kao i uvijek,a sta je s refkama na sajbi,kakve bi trebale biti?


ovi okrugli su uredu, al ove tri sto su razmrljane nemaju logike



znaci trebale bi biti ostrije malo?ili da ih uklonim skroz a ostavim ove okrugle samo?
 
Top