Ford Fiesta Sport (Mk7) 1.6 16V Ti-VCT

Ford Fiesta Sport (Mk7) 1.6 16V Ti-VCT

Super Moderator
svaka cast druze na izboru auta
sto se tice izgleda ja ne bi nista dirao samo ces ga upropastiti
felge ni jedne neces naci da mu stoje bolje od ovih
znaci izgled nista ne dirati samo nesto prckati po motoru izvuci jos konja i ima da gori ;)
 
Ajd bar sad cuvas u njoj bubrege jer je dosta dosta udobnija od Pola ;), a to sto si postavio, te borbet se ne cine lose nasuprot, a ta sjedista koja si postavio, to je vrh sami :cool:, ostani aktivan i nemoj nigdje pobjeci :D
 
A dobro, ali sjedao si sigurno u bilo koji VW, noviji ili stariji, nebitno, i svaki je katastrofa sto se tice udobnosti. Jos kad neko kaze kupio sam Golfa V, fin, malo trosi, ima opreme, udoban... :lol:

Samo kvalitetno drug, bez kineskih stvari, a tek sa gewindama bi sebi zube izbio :D
 
Član
dobre felge... ponekad mi je zao shto nisam uzeo njih a ne ove shto sam uzeo... dobar auto svidja mi se...
 
Član
jao koliko mi se samo svidja auto,vjeruj mi da sam svakodnevno prolazio pored crvene fieste,ova serija kao kod tebe,stoji kao izlozbeni model,i nikad je nisam pogledao,ali sada kad vidim ovu tvoju dobro sam se zamislio. Ja imam pola novog,kao sluzbeno vozilo,i ako je suditi po izgledu prije bih uzeo ovu fiestu,ali istu ovakvu,samo bijela boja,ni jedna druga,,,,zaljubio sam se,stvarno je prelijepa,svaka cast drug,neka je sa srecom,da se navozas;)
 
Top