"Ford fiesta" se zapalila u vožnji

"Ford fiesta" se zapalila u vožnji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član




Veće posljedice prije dolaska vatrogasaca spriječio je Sabahudin Požegić, radnik obližnje kompanije "Bosna lift"..
16.07.2009

U tuzlanskom naselju Irac, nedaleko od Behram-begove medrese, jučer oko 10.30 sati na cesti koja vodi od stadiona "Tušanj" prema zapadnom izlazu iz grada izgorio je automobil "ford fiesta" vlasnika Samira Corića. Automobil kojim je upravljao Corić zapalio se u vožnji, a nakon što je primijetio vatru u autu izašao je iz njega i obavijestio policiju.

- Odmah po dojavi naši pripadnici izašli su na mjesto događaja i brzom intervecijom ugasili požar na automobilu koji je dobrim dijelom uništen od požara. Prema našim procjenama, materijalna šteta iznosi oko dvije hiljade maraka - kazao je dežurni dispečer Profesionalne vatrogasne brigade Tuzla.

Veće posljedice prije dolaska vatrogasaca spriječio je Sabahudin Požegić, radnik obližnje kompanije "Bosna lift". On je, vidjevši da gori automobil, sa svog radnog mjesta uzeo aparat za gašenje i pritekao u pomoć do dolaska vatrogasaca koji su ubrzo stigli i potpuno ugasili vatru. Uzrok požara, u kojem nije bilo povrijeđenih, za sada nije poznat. Uviđaj su obavili pripadnici PS Zapad MUP-a TK.
 
Član
Ma po ovim vrucinama se kola i ne mogu da ohlade kako treba kod mene samo ujutru ne radi ventilaor posto se onda upali cijeli dan nemal
 
Član
Prolazio sam juce bas vidio,zapalila se ko rostilj Lijanovica onaj besplatni a svijeta se skupilo metar mislili dzaba kobaje se dijele:):)

Vrucine su drama jos ako instalacija na autu losa nista me ne cudi....
 
Član
Ja prolazio kad vidim neka furtutma i puno policije.

Izgleda ovaj policajac na slici i dalje kroz prozor vice "Vozacku i Saobracajnu molim":lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
jaba78 je napisao(la):
Ja prolazio kad vidim neka furtutma i puno policije.

Izgleda ovaj policajac na slici i dalje kroz prozor vice "Vozacku i Saobracajnu molim":lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:D
 
Početnik
^ tako je meni izgoreo pezo 309 pre par meseci... samo sam ga ja ludak ostavio da gori i ostavio broj pandurima na zadnjoj soferci :icon_biggrin: sta reci :D
 
Član
Ja radim u ovlastenom Fordovom servisu,pa mi kazemo,iz zajebancije''da nema Forda Fiat bi bio najgore auto'' samo vas molim da se niko ne nadje uvredjen,to je samo sala.Pozdrav za sve ljubitelje Fiata i Forda.:icon_smile:
 
Super Moderator
jaba78 je napisao(la):
Ja prolazio kad vidim neka furtutma i puno policije.

Izgleda ovaj policajac na slici i dalje kroz prozor vice "Vozacku i Saobracajnu molim":lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

o joj :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top