Ford Fiesta Powered by 800+ hp Engine to Run Pikes Peak

Ford Fiesta Powered by 800+ hp Engine to Run Pikes Peak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Citao sam u novinama da Citroen ima na trkama 1100 konjica tezak auto, pa kad moze Citro da ima 1100, zasto Ford ne bi imao 800 konja, cista logika xD
 
BMW-GTI je napisao(la):
Citao sam u novinama da Citroen ima na trkama 1100 konjica tezak auto, pa kad moze Citro da ima 1100, zasto Ford ne bi imao 800 konja, cista logika xD

Kake to veze ima ? Koja je zapremina tog citroenovog motora? Koliko "puhala" ima ? O kom tipu utrke se radi ? Jel to hoces reci da je Ford naprednija marka od Citrosa ?:D
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
BMW-GTI je napisao(la):
Citao sam u novinama da Citroen ima na trkama 1100 konjica tezak auto, pa kad moze Citro da ima 1100, zasto Ford ne bi imao 800 konja, cista logika xD

Kake to veze ima ? Koja je zapremina tog citroenovog motora? Koliko "puhala" ima ? O kom tipu utrke se radi ? Jel to hoces reci da je Ford naprednija marka od Citrosa ?:D

Joj sto ga napade :lol:
 
Član
ford samo ford hahahahaa...

sta je erole .. za mene jeste ford bolja marka ...

od citrosa mi se jedino svidja novi c5 onaj sto ga je hrvat dizajnirao...i neki stariji modeli..

a u forda sve ljepsi i ljepsi modeli izlaze...

kako kaze onaj iz filma tesko je biti fin .....

jel to francuz ,uzme kontejner i nabije tockove haha:lol::lol::lol:
 
Ja sam ovdje neutralan nek se zna.

I nisam ja rekao koja je marka bolja (a definija "boljeg" je jako siroka) nego koja je naprednija.

jel to francuz ,uzme kontejner i nabije tockove haha

Jbg sad.Citroenova ajkula jedno od najljepsih auta u historiji,a po nekim izborima i najljepse auto svih vremena.A tek tehnologojom kojom je raspolagao taj citros u to vrijeme...piiiih!
 
Ma citroen je vazda bio posebna prica,evo rodjak kupio C4 gore na kosevskom,al ja ne mogu da se
naviknem na onu tablu,onaj volan itd...citroen je za respekt i njega ili mrzis ili volis...:cool:
 
Stara narodna kaze, uvjek od budale ima veca budala.... :)

Suzuki Escudo (Vitara) Pikes Peak

1996%20Suzuki%20Escudo%20Pikes%20Peak_1.jpg


1996%20Suzuki%20Escudo%20Pikes%20Peak.jpg


engine Twin Turbo V6
valvetrain DOHC 3 Valves / Cyl
displacement 1998 cc / 121.9 in³
power 734.5Kw - 985 bhp @ 8100 rpm
specific output 492.99 bhp per litre

http://www.youtube.com/watch?v=VafUiWtjH-Q

Kralj ostaje kralj :)

A ima i ovo:

Pikes-Peak-Golf, 1987

pp.16.jpg


pp.13.jpg


pp.10.jpg


pp.12.jpg



Vierzylinder, 16 Ventile, wassergekühlt
Hubraum: 2 mal 1,8 Liter
Leistung: 479 kW/652 PS bei 7.200 U/min.
Höchstgeschwindigkeit: 184 km/h

:)
 

LSD

Član
BT52 Brabham 1.5-1 500 KS F1 1983. god

660_06_1983WCBrabhamBT52Pi.jpg


jest za F1 bolide al 1.5 i 1500 KS:icon_question::123:
 
Super Moderator
joj kako ovaj eskuda izvlaci i na jedno 15 - oj sekundi klipa kad izvlaci onu krivinu lijevo i nabije se dole :lol:
eskudo legenda sigurno ;) jesam ga przio na GT al ja ga jos navijem na jedno 1100 KS :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top