Ford Fiesta MK6

Ford Fiesta MK6

Član
GuiLTy90 je napisao(la):
i sta bi sa fijestilakom? jesi ga sredio?
ja kako sam dosao u BG na studije vozim fiestu mk5:)

Popravljena je odma soferka...ali ima jos malo krov da se pegla ali nema se vremena :icon_confused:

Ma odlicne su to auta. koji je kod tebe motor:icon_question:
 
Član
SoniQ90 je napisao(la):
GuiLTy90 je napisao(la):
i sta bi sa fijestilakom? jesi ga sredio?
ja kako sam dosao u BG na studije vozim fiestu mk5:)

Popravljena je odma soferka...ali ima jos malo krov da se pegla ali nema se vremena :icon_confused:

Ma odlicne su to auta. koji je kod tebe motor:icon_question:

TDCi 1399 '02.
jedva sam se navikao na autic... narocito mjenjac. prelagan je za voznju:)
cukno ga taksista sa jedne strane, a drugu stranu ja ogreb'o u garazi... debil... :icon_mad:
 
Član
A ja jos uvek nemogu da se naviknem na gas,previse je makan za mena...ali je zato menjas perfektan:123:
Eh to ti je beograd cim sam dosao imao sam 4 cukanja od nazad i jednom su mi skroz polomili zadnji branik.
Plus to koliko sam ja izbegavao da me ne odvale...cim vidis tablice da nisu iz bg bezi od njih ko od policije:D
 
Član
SoniQ90 je napisao(la):
A ja jos uvek nemogu da se naviknem na gas,previse je makan za mena...ali je zato menjas perfektan:123:
Eh to ti je beograd cim sam dosao imao sam 4 cukanja od nazad i jednom su mi skroz polomili zadnji branik.
Plus to koliko sam ja izbegavao da me ne odvale...cim vidis tablice da nisu iz bg bezi od njih ko od policije:D

ma ne treba ti stranac, dovoljno ti je da nalatis na mene:lol:

je li ti to prvi autic ili si ranije vozikao nesto?
 
Član
GuiLTy90 je napisao(la):
SoniQ90 je napisao(la):
A ja jos uvek nemogu da se naviknem na gas,previse je makan za mena...ali je zato menjas perfektan:123:
Eh to ti je beograd cim sam dosao imao sam 4 cukanja od nazad i jednom su mi skroz polomili zadnji branik.
Plus to koliko sam ja izbegavao da me ne odvale...cim vidis tablice da nisu iz bg bezi od njih ko od policije:D

ma ne treba ti stranac, dovoljno ti je da nalatis na mene:lol:

je li ti to prvi autic ili si ranije vozikao nesto?

Posto sam i ja dosao u BG da studiram pa tamo u bosni imam ovde na forumu predstavljene Mercedesa w201 i lagunu 2 koju sam kupio pre par dana :icon_smile:

a fiestica mi je za ovde po gradu da svrljam:icon_biggrin:
 
Top