Ford Fiesta Mk3

Ford Fiesta Mk3

Član
Eh ovako.. Stari je auto kupio 2002 godine i vozio ga je dok nije uzeo novu fjesticu :D sad je na mene red da vozim ovaj autic :D jos mi vozacka nije gotova al pri kraju sam :D a sta je ispod haube nek ostane moja mala tajna :D:D (u autu je 1.8 dizel); 1995 je godiste i presla 20000 km :D prosle godine je radjena limarija na zadnjem dijelu auta.. Od opreme je imala 2 airbaga koji su izletili prilikom sudara :D od opreme ima jos servo volan i siber :))
img304.jpg

img303f.jpg

img302h.jpg

img301y.jpg

img298s.jpg

img300k.jpg

U planu imam neke felgice, zatamnjenje i mozda spustanje..:) svi komentari dobro dosli :)
 
Administrator
slike uredjene da se prikazuju na forumu;)

inace fina fiestica, a za pocetak fini i planovi... samo polako...

jesi li planirao sta raditi u unutrasnjosti?

posto nemas vise aribaga - mozes ubaciti kakav lijep sportski volan:)

inace ti motori su odlicni, nepoderivi;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
inace fina fiestica, a za pocetak fini i planovi... samo polako...

jesi li planirao sta raditi u unutrasnjosti?

posto nemas vise aribaga - mozes ubaciti kakav lijep sportski volan:)

inace ti motori su odlicni, nepoderivi;)

Krenuh ovo napisati.;)
Mnogo sam vozao ujakovu, iako ne volim dizel, stvarno je fino išla i prilično je elastična iako nema turba.;)
Meni lično jako drag i simpatičan autić jer me vežu fine uspomene na njega.:icon_smile:
 
Član
Hvala na slikama! Ma mislio sam carbon folijom obloziti onu sredinu volana, nez bil to bilo moguce... ili ako izleti kakav fin volan da nije sabanski staviti.. vidjet cemo ;)
 
Administrator
iskreno nemoj dzaba presvlaciti carbon folijom jer nije to to, volan vise nije kao sto je bio a i puno ljepse bi sjeo drugi volan...

prati oglase na forumu, bude nekad dobrih i povoljnih volana...

prelistaj i sad, mozda nadjes koji...

http://www.bhtuning.com/p-volan-t-59080.html

po meni jedan veoma fin volan a nije ni skup... samo nadjes nabu za forda i to je to ;)
 
pogledaj moju :) i ja svoju tjuniram :icon_smile:
predlog ,skini znak ford na haubi ,zagitaj onu liniju ... felge neke ...
jos jedan fiestas :icon_smile: sretno u radovima i polako...
 
Član
Drug imam ja ekstra volan (airbag i ostale djelove ) kao nov :) ( za cjenu se dogovorimo bice povoljno ) ;)
KLICK Imam i 1.8D
Fina fjesta sretno u radovima
 
Član
hvala laki, pratim tvoju temu redovno svaka cast :cool: felgice i carbon su joj legle pravo :icon_smile:
ove moje slike su stare nekoliko mjeseci, ubacen je novi cd player i zvucnici.. slikam cim je operem :lol:
 
Član
Evo da osvjezim temu malo, dns lijep dan pa se malo radilo... Promjenjeni grijaci :icon_biggrin:




kupljen novi akumulator, postavljen i fino ususkan za zime :lol:



nedavno ubacen i novi cd player NEO 2 GB interne memorije, usb, memory card, cd/mp3...





drugi volan je narucen od clana Dzoni3.. ceka se :icon_smile:

i drug na svom mjestu, posmatra :lol:


i oprana :lol:



 
Top