Ford Fiesta mk3 1994

Ford Fiesta mk3 1994

Član
laki_grcica je napisao(la):
ohooj,vid jos jedan fiestas ;)
cini se ocuvana :icon_smile:

oooo pozz za BDC...sta ima na ficibajru,,osim savskih vjetrova,,,e drug imas finu festuu boja i chrome odlicni,,felne strava,,samo prednji branik ako nisi mjenjao trebao bi..ima u motorexu i u ze u jednoj prodavnici tacno 50 km,obični,ako mozes nac od xr ta bi bila idealna za tvoju plavu jurilicu..
...pozzzzz
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Skini ovo sa farova, ciganluk.. Ostalo je dobro ;)

DEFINITIVNO...skinuto je vec,,a radio sam na haubi,,zavario nastavke,,trebam slikati i objaviti..bio sam malo lijen,,malo vise,,al abd ide ljeto bice to sve ok...zzop
 
Član
dimdi je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Skini ovo sa farova, ciganluk.. Ostalo je dobro ;)

DEFINITIVNO...skinuto je vec,,a radio sam na haubi,,zavario nastavke,,trebam slikati i objaviti..bio sam malo lijen,,malo vise,,al abd ide ljeto bice to sve ok...zzop

Samo se potrudi za felge, ako ne nađem neke oldschool 13" ili 14" široke onda uzmi i neke 15" koje lijepo izgledaju, sa više krakova ili tako nešto.. I naravno malo spuštanje će bit potrebno da to sve izgleda kako treba, sretno u radovima ;)
http://www.bhtuning.com/p-felge-14-4x108-t-83960.html evo džaba ;)
 
Član
Dobrar Ford radi se lagano,kao sto zlaja rece felgice i obavezno spustanje,kakav auspuh staviti da se popuni ta praznina na braniku,mislim da sam te nedavno vidio gore u Gradišču/Tetovu ili ima ih jos isti ;) SreTno dalje :D
 
Član
stigli i xenoni napokon...obrve za blatobrane i novi volan, a abd i felne ce uskoro... tnx raja ,,vividmo se ubrzo..
 
Top