Ford Fiesta automobil godine

Ford Fiesta automobil godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
- Ovo je odličan izbor, jer je "Fiesta" do sada osvojila više od 70 nagrada, a u deset zemalja proglašena je automobilom godine. Nema razloga da kod nas bude drugačije - rekla je Zinaida Kurtćehajić, brend-menadžer "Forda" u BiH.

To je osnova...C/P Bosanski specijalitet...ako je u 10 drugih pa zasto nebi i kod nas...nedaj Boze da se slucajno razlikujemo od drugih...jadni smo mi i nasa priznanja bez obzira o kojem je brendu rijec...
 
Bez obzira sto bih vozio bilo koju marku ako se meni svidja, ipak ne mislim da je Fiesta izabrana samo zato sto su od drugih vidjeli kako rade... Treba biti realan pa sagledati oba auta, a pitanje je sta je to Polo novo ponudio ? Nije bas puno naspram Fieste, a na prste mogu kod sebe izbrojati koliko ima njih, a koliko modela Fieste sto se vozaju po gradu...Meni je kod Pola neshvatljivo da moram doplacivati obicna svjetla za maglu i to u Highline opremi... To je jadno, a vise nije ni nas narod glup pa da leti kupovat auto samo radi njegovog imena i branda, tako je kako je...
 
Legend
Zanimljivo je da smo iz Tuzle prodali poprilican broj auta u Zenicu,, i da nam dolazi raja na servise cak iz Zenice...
 
Član
daki, dobar glas se daleko cuje, mi kupili 2 auta kod AC Skoljica, i tamo cemo ih servisirat... Jedino tuning zahvate kad mi je mrsko ici do gore radim u AC Quattro jer mi je pri ruci, da ne duljim, bitno je da se prodavac potrudi i ostavi poz dojam na kupca.. JA znam ljude sto idu u Sl. brod u tomica tako da..da sam uzimao audi jedini servis u bosni gdje bi otisao je inter auto...
 
Cuo sam takodjer za InterAuto dobre preporuke od ostalih koji tu servisiraju taj koncern... Zao mi je samo sto situacija nije idealna u svim servisima po BiH, gdje se ljudi cesto ne mogu pouzdati u servis gdje kupe auto ...
 
Legend
technoGeek je napisao(la):
Cuo sam takodjer za InterAuto dobre preporuke od ostalih koji tu servisiraju taj koncern... Zao mi je samo sto situacija nije idealna u svim servisima po BiH, gdje se ljudi cesto ne mogu pouzdati u servis gdje kupe auto ...

Primjetio sam da dosta ljudi zapravo ne razumije garancijske uslove i sta to obuhvata garancija. Takodje prilikom isporuke vozila, ljudi uopste ne zele da slusaju i obracaju paznju sta im govoris, samo klimaju glavom ko ono popusti me majketi, daj da idem.

Primjera radi, 100% su sanse da ce Vam se kroz mjesec dva vratiti i reci skinuo sam klemu kako mozetel mi vratiti kod na radiju.

Servis na 10 000 kilometara : komentar "pa zar se to placa, ja sam mislio/la da je auto u garanciji"

To su bas zanimljive situacije. Takodje imao sam priliku cuti negativnu pricu za svaki ovlasteni servis/salon. Od FIATA preko FORDA do Audi i Mercedesa.

Za svaki servis ljudi imaju pricu. Nekad se pocnem pitati koliko je do ljudi, a koliko do servisera....

Recimo ja sam silom prilika bio u svakom ovlastenom servisu u BIH, sto poslom sto sam vozio kola. Naj bolji servis i auto kuca koji su na mene ostavili super super utisak je Auto kuca UNO Tešanj.
 
Znam sta zelis reci, i ne kaze se dzaba da je sa ljudima najteze raditi... Recimo ja mu nesto napravim, i on mene opet zove i tvrdi da ne radi, a obicno se radi o bezazlenoj situaciji... Takvih situacija nazalost imam svakodnevno, a sto se tice servisa prije ce da je do ljudi u vecini slucajeva... Bi nekada davno u auto blic brojevima testovi salona po citaj hrvatskoj, testirano anonimno, od usluge do znanja prodavca, a ne bi to bilo lose ni kod nas obaviti :icon_smile:
 
Legend
technoGeek je napisao(la):
Znam sta zelis reci, i ne kaze se dzaba da je sa ljudima najteze raditi... Recimo ja mu nesto napravim, i on mene opet zove i tvrdi da ne radi, a obicno se radi o bezazlenoj situaciji... Takvih situacija nazalost imam svakodnevno, a sto se tice servisa prije ce da je do ljudi u vecini slucajeva... Bi nekada davno u auto blic brojevima testovi salona po citaj hrvatskoj, testirano anonimno, od usluge do znanja prodavca, a ne bi to bilo lose ni kod nas obaviti :icon_smile:

Radio je to jedno vrijeme automagazin sarajevski i pungas.com
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top