Ford Fiesta 2005

Ford Fiesta 2005

Član
Lijepo izgleda, a i nije bila puno udarena, dobro si to našao :)

Postaješ Zlajin idol :D

ma udarena sica, bilo je izbora, mogao sam ic i sa nekim drugim autom, iskren da budem ovo je auto kupio ovaj moj drug lakirer, dok sam ja gledao neka druga auta, posto je veliki plac. Kad sam dosao do njega oni vec hoce da voze fiestu, hahah, al dobro, zadovoljan sam
 
Član
Rastavi farove, ofarbaj unutrasnjost u crno kao kod mene sto je bilo, obavezno WURTH KD ljepilo za stakla, crno sa tim ih zatvoris da ne magle poslije ;) Kakva sociva, nemoj to ugradjivati na to auto ruzno ce biti vidio sam ih par ;)
 
Član
Mozda i to da odradim, sigurno da.bi bilo bolje nego sad. I ja sam skeptik oko projektora jer joj je povelik far pa vjerovatno ne bi izgledalo ok. Opet xenon mi se ne ubacuje bez projektora a izgleda da cu morat. Jesi ti ofarbao sve osim sjenila u crno?
Trebam pitat zenu hocel mi dopustit da joj skrnavim auto,hahaha
 
Član
Sve farbao osim sjenila, ubacio xenon 4300K bixenon, svjeruj mi auto imalo vidljivost za 10 a vizuelno 10 puta ljepse crni far nego skroz siv ;)
 
Član
Lijepa fiestica , imam priliku cesto voziti ovakvu fiesticu , iznenadilo em kako fino ide za taj 1.4 TDCI motor , samo narpijed , obavezno 16´195/45 i to je to ;)
 
Član
Lijepa fiestica , imam priliku cesto voziti ovakvu fiesticu , iznenadilo em kako fino ide za taj 1.4 TDCI motor , samo narpijed , obavezno 16´195/45 i to je to ;)
fin je autic nema sta, poprilicno prostran za razliku od nekih drugih manjih auta u kojima sam se ja vozio, slozit cu se i oko motora, fkt fino ide, nije neki potrosac. Sto se tice felgi jos nisam nacisto, imam ljetne michelin 14ke, na celicnim felgama, sad ide zima pa cu umjesto njih na celicne nabacit zimsku gumu, tako da su mi ove ljetne visak, pa cu vidjet da njih nekome prodam i da uzmem alu felge s gumama, ja sam konto ici na 15, ali nije iskljuceno ni 16, ako bi nasao nesto fino naravno
 
Član
Ovdje je Lock, zaboravio sam napisat da je auto prodat. Dovest cemo nesto drugo u skorije vrijeme, mozda bude nekog cuniranja :p
 
Top