Ford Fiesta 1.8 16 v

Ford Fiesta 1.8 16 v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas se konacno uzelo auto za svaki dan, rjec je o Fiesti mk3 1992. godiste 1.8 16 v 77 kw :icon_smile:. Planovi su da se auto dovede u red, da se zamjeni sto ne valja, sredi iz vana da nema hrdje i da se voza sa posla na posao. Evo koja slikica stanje po meni ok ima radova al nista sto sam ne mogu srediti...;)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i naravno 16 v :D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

;)
 
Član
Au, ovo leti sa ovim motorom.:cool:
Svaka čast, inače, meni jako drag autić, mislim na ovu liniju Fieste.:icon_smile:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Au, ovo leti sa ovim motorom.:cool:
Svaka čast, inače, meni jako drag autić, mislim na ovu liniju Fieste.:icon_smile:

Ide predobro, ja sam prezadovoljan.

Hvala drug, steta sto prijasnji vlasnici i nisu nes pazili na nju, al nadam se da je dosla u dobre ruke i da cu je dovesti u red. ;)
 
Član
Ja ovdje treba da saznam za nova kola, a siso :D
Nek je sa srecom kume, da te dobro slusa i nadam se da neces prodati Lazi motor :lol:
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
Ja ovdje treba da saznam za nova kola, a siso :D
Nek je sa srecom kume, da te dobro slusa i nadam se da neces prodati Lazi motor :lol:

Pa kad te nigdje nema :D a necu valjda osim ako mi ga ne otme....:lol:
 
BHT Ovisnik
fina fiesta,da se ovo srediti,a svaka pohvala za motor,mislim da je ovo prava mala zvijer:cool:
 
Član
edin.m je napisao(la):
Fiesta je odlicna svaka cast ;);)

Hvala drug...;)

CoL3 je napisao(la):
fina fiesta,da se ovo srediti,a svaka pohvala za motor,mislim da je ovo prava mala zvijer:cool:

hehe ide sto vise fabricki izgled, tako da ce biti mnogo onih koji ce se iznenaditi kako ide jer ce misliti da je neki 1.1 motor u njoj :D
 
Član
hahahahahahah 1,8 16v za svaki dan, onda VR6 kupuj i u škodu ubacuj......fina vozilica al ništa dok se ne provozam...pozzzzz:cool:
 
Član
svaka cast selimire, kod tebe izgleda samo dobra motorizacija dolazi u obzir, sretno u daljim radovima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top