Ford Fiesta 1.3 -robyby89

Ford Fiesta 1.3 -robyby89

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas malo ljepše vrijeme bilo pa sam oprao auto i napravio par slika sa mob...Auto nema nikakve opreme...osim 4 vrata i met. boje...god. proiz. 2001. na satu ima 94000km a snage 60KS, što je za mene presporo, nikako da se naviknem...potrošnja nije velika al dok pokušam brže voziti i forsirati ga može se primjetiti kako opada kazaljka od goriva...za sada me može fino poslužiti fin je za voziti ništa ne klapa i ne škripi sve je ispravno do sada, nadam se da ce tako i ostati. Necu nista ulgati u auto mozda da nabacim xenon od focusa sto su mi ostali al me se neda kad nece biti dugo kod mene...



 
Član
kak nema opreme eno ti zracni jastuci:lol:
2 komada
ima servo i abs vjerovatno...centralnu bravu...et:lol:
fina fiestica
 
Član
edoze je napisao(la):
kak nema opreme eno ti zracni jastuci:lol:
2 komada
ima servo i abs vjerovatno...centralnu bravu...et:lol:
fina fiestica
Nema ni centralne a 4 vrata :icon_sad:
Bar mu je boja lijepa ona mi se najvise svidja od svega...
 
Super Moderator
pa fina je druze... nekako mi posebno izgleda sta ja znam neobicna :D
ima jedna u gradu kod nas stariji model... al da vidis sjedista u njoj neka reccaro jebo te ja zino :icon_eek:
nek je sa srecom, a i da nadjes sebi kakvo jace auto ako bog da ;)
ako kakvo auto treba slobodno se obrati mozda imam nesto i za tebe ;)
 
Član
Ma bitno je da se ne ide peske, i pohvaljujem da iznutra lepo izgleda, iako je slikano posle pranja i ciscenja :cool:
 
Super Moderator
u jebo te ja tek sad pozadinu vidio :icon_eek:
jel ti ovo kod kuce
jest lijepo :icon_eek: :icon_eek:
 
Član
allroad je napisao(la):
u jebo te ja tek sad pozadinu vidio :icon_eek:
jel ti ovo kod kuce
jest lijepo :icon_eek: :icon_eek:

Gledam slike auta, rek'o sad kad kliknem reply prvo ću pohvalit avliju, okućnicu ili kako ko već zove... Kad i ti isto uradio ;) Da mi je ovakvo dvorište, nikad nebih poželio živjeti u ovim hebenim stanovima.

Fiesta fina... nije loše nimalo s obzirom da je nisi mislio zadržati kod sebe dugo... fali joj klima od opreme... a to ostalo što nema, lako je ugradit ;)

pozz.
 
Član
Ja se nemogu vozati ako nije auto cisto...obozavam da perem auto i da cistim...bila je puno prljava kad je dosla nisam ni mogao skontati kolko je unutra ocuvana dok je nisam oprao...okolo i nije bas ocuvana nevidi se sve na slikama...al sta je tu je samo nek nije pjesice...

ovo mi je kod kuce...imamo veliki park puno zelinila borova čempresa cvjeća...kad pokosim travu i operem auto onda ga parkiram tako pa onda škljocam :icon_smile:

da bar ima klimu i el. podizace od opreme ovako nema nista jos poslije focusa koji je imo svu mogucu opremu koja je se mogla ugurati u njega, sta je tu je...

za one koji neznaju focus je prodan, momak ima skoro sve djelove za njega pa ce ga praviti i prodavati, meni se ne isplati ni praviti ni cekati, nek mu je sa srecom, halaio sam ga dok sam ga slupo donji sam bruku para, mislim stari nisam ga ja zaradio, nisam jedini kome se to desilo...sada lagano i vise opreza...
 
Član
robyby89 je napisao(la):
Ja se nemogu vozati ako nije auto cisto...obozavam da perem auto i da cistim...bila je puno prljava kad je dosla nisam ni mogao skontati kolko je unutra ocuvana dok je nisam oprao...okolo i nije bas ocuvana nevidi se sve na slikama...al sta je tu je samo nek nije pjesice...

ovo mi je kod kuce...imamo veliki park puno zelinila borova čempresa cvjeća...kad pokosim travu i operem auto onda ga parkiram tako pa onda škljocam :icon_smile:

da bar ima klimu i el. podizace od opreme ovako nema nista jos poslije focusa koji je imo svu mogucu opremu koja je se mogla ugurati u njega, sta je tu je...

za one koji neznaju focus je prodan, momak ima skoro sve djelove za njega pa ce ga praviti i prodavati, meni se ne isplati ni praviti ni cekati, nek mu je sa srecom, halaio sam ga dok sam ga slupo donji sam bruku para, mislim stari nisam ga ja zaradio, nisam jedini kome se to desilo...sada lagano i vise opreza...

e susjed vidio sam focusa kod zigija na otpadu..
 
Član
Ma moze se iskoristiti nesto od njega...jebaji ga bice auta...da mi je nekako sada Alfu kakvu osvojiti...
U tebe je Honda extra...evo veceras se neka voza accord coupe sa nekim velkim felgama boli glava...
 
Član
Fina je fiesta al kad trazis nesta bolje sa srecom !:cool:
e ja i cista je drama iznutra pogotovo isto novo auto!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top