Ford Fiesta 1.3 duratec

Ford Fiesta 1.3 duratec

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Postavljena i ST kugla, kao i hromirani prsten i suknja od ST-a, sad je malo kraca ;)

92049493.jpg


17555620.jpg
 
Član
svaka cast puno bolje izgleda dodavanjem ovih "sitnica" :cool: , gdje nadjes sve to ?? ja za fokusa ne mogu naci nista sl. :icon_cry:
 
Član
golf2 je napisao(la):
svaka cast puno bolje izgleda dodavanjem ovih "sitnica" :cool: , gdje nadjes sve to ?? ja za fokusa ne mogu naci nista sl. :icon_cry:

NASAO JEDNU U BANJA LUCI, PA SKIDAM KAD IMAM STA PARA SA NJE STO MI SE SVIDI NARAVNO, AKO GDJE NALETIM KAKAV FOKUS SPECIFICAN JAVIM TI, ;) JA SAM ZBIR PO TOME PITANJU SAMO NESTO ROVINJAM I TRAZIM DA ULJEPSAM SEBI AUTO SITNICAMA, A KAD JE U MOGUCNOSTI I VECIM STVARIMA. U PLANU SU MI KARAMBOLKE, IMAJU KOMPLET I PREDNJA I ZADNJA, ALI PAPRENE CIJENE ;)
 
Član
Za Focusa nema, jer tada nije postojo ST, nego RS focus koji je rijedak i skup i niko nema na ovim prostorima... Imaju ovi za američko tržište i to je to kod nas ;) Što se tiče ovih OEM sitnica...

Ma nema biće ona ST, nema joj druge :icon_twisted:
 
Član
Postojao je evropski Focus Mk1 u ST verziji , ST170 ,samo što se optički nije puno razlikovao od običnog (maglenke , mrežica branika i felge)
 
Član
Posto su mi se sve slike izbrisale, a neda mi da editujem postove u temi, evo ponovo slika:
















Danas ce biti friske sa novim xenonima i ofarbanima farovima ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Ja se iskreno nadam i ST tockovima :)

Ako imaju i St 15-ke, hocu :lol: ali 17- ke ahahahaha ne mogu mi u auto stati, kamoli na glavcine :lol:



Ofarbani farovi, ubaceni bixenoni, sada je i na novim felgicama zimska varijanta ;)




 
Član
Pravo ti je dobar fordilak.Kod mene je isto ford, samo mondeo.Samo rijeci hvale imam za njega.Vidjam tvoju fijestu na parkingu u rajlovcu , sluzbenom :cool:
Super ti to sredjujes, samo nastavi....poz
 
Član
panajotis je napisao(la):
Pravo ti je dobar fordilak.Vidjam ga na parkingu u rajlovcu , sluzbenom :cool:
Super ti to sredjujes, samo nastavi....poz

Nije on Rajlovca ocima vidio :lol: pomjesao si me ali dobro, ;)

ako si sa Zeljeznica, onda je bio je par dana na terenu skupa samnom :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top