Ford Fiesta 03` 1.4TDci

Ford Fiesta 03` 1.4TDci

Pozdrav raja, evo da i ja stavim svoju ladju. Necu radit neki tuning ali eto da se pohvalim ;)



Ovo su slike iz februara dan nakon sto sam ga kupio ;)

Jutros su legle i felgice evo dvije slike felgi, nisam stigao slikat kako cuce na vozilici ;)

I izvinjavam se moderatorima sto sam stavio u dva posta, lakse mi razdvojit :p

 
Član
fina Zabava,vozao sam ovakvu,od bivse,nije los motoric,samo je lijen do 2000 obrtaja
top speed 160kmh,otprilike
mala potrosnja
jedino mi se kod tvoje ne svidja ovo sivo,gdje je cd player
bode oci,bolje bi bilo da je crno;)
 
edoze je napisao(la):
fina Zabava,vozao sam ovakvu,od bivse,nije los motoric,samo je lijen do 2000 obrtaja
top speed 160kmh,otprilike
mala potrosnja
jedino mi se kod tvoje ne svidja ovo sivo,gdje je cd player
bode oci,bolje bi bilo da je crno;)

Ovaj moj fata od 1500 rpm ;) a max sam vozio 165km/h mozda bi mogo navuc jos onih 5. ;)

Potrosnja je minimalna kad lizes po gasu, a 5 - 5.5 litara kad ga ubijam po gradu sto je poprilicno solidno ;)

A na slikama sljasti od blica, ljepse je uzivo ;)
 
Super, kad si vec nabavio te felge, moja preporuka ti je stavi mu jos par onih sitnica sa bijelo-plave kombinacije ST Fieste i imat ces prelijep autic:cool:
 
Član
BlackDragon je napisao(la):
edoze je napisao(la):
fina Zabava,vozao sam ovakvu,od bivse,nije los motoric,samo je lijen do 2000 obrtaja
top speed 160kmh,otprilike
mala potrosnja
jedino mi se kod tvoje ne svidja ovo sivo,gdje je cd player
bode oci,bolje bi bilo da je crno;)

Ovaj moj fata od 1500 rpm ;) a max sam vozio 165km/h mozda bi mogo navuc jos onih 5. ;)

Potrosnja je minimalna kad lizes po gasu, a 5 - 5.5 litara kad ga ubijam po gradu sto je poprilicno solidno ;)

A na slikama sljasti od blica, ljepse je uzivo ;)

ma "fata" on,al je tek poslije 2000 pravo zivahan:cool:
a bili ja,djevojka i jos dosta stvari nekih...
 
olensoner je napisao(la):
Super, kad si vec nabavio te felge, moja preporuka ti je stavi mu jos par onih sitnica sa bijelo-plave kombinacije ST Fieste i imat ces prelijep autic:cool:

Rado bi stari ali nisam sad s kesom... imao sam u planu upakovat plastike sa ST-a i uradit plave linije po sredini auta, i nasao sam lijepe angle eyes farove... ali finansije mi sad ne dozvoljavaju :)



Evo par slikica kako cuce felgice na autu ;)
 
Top